• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 218

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15862142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27222339 15862142 PROMOCJA NA MAJ !!! 707.000 zł !!! Ostatni środkowy segment ! Jako wyłączne biuro sprzedaży mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z nową kameralną inwestycją, która powstaje w zielonych Swoszowicach, przy ul. Krzyżańskiego. ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

707 000 PLN (11 047 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15635292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22942070 15635292 Urokliwy Dom z Przestronnym Ogrodem w Tyńcu - Blisko Natury, Blisko Krakowa NIECODZIENNA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU BIELAŃSKO-TYNIECKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu o unikalnym charakterze, usytuowanego na pię...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 490 000 PLN (8 472 zł/m2)

8
4
530 m2
2000
15774781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25659496 15774781 Na sprzedaż - wyjątkowy dom jednorodzinny w Starym Bieżanowie, ul. Kameliowa, Kraków Oferujemy do sprzedaży komfortowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 315 m² , położony na pięknej, płaskiej działce o ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 290 000 PLN (8 225 zł/m2)

6
-
400 m2
2004
15867598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27348454 15867598 W ofercie nowoczesny, 5-pokojowy segment o powierzchni 112,73 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w formie wiaty, położony w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Nałkowskiej. Dostępne również 5 i 6 pokojowe segmenty z ogródkami ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (8 571 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15844206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26824479 15844206 Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, elegancki, jasny i przestronny segment w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania, z tarasem i pięknym ogródkiem, położony w Krakowie przy ba...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
3
112 m2
2016
15745138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25051763 15745138 Dom wolnostojący w Krakowie - osiedle Lubocza (dzielnica XVII Wzgórza Krzesławickie) Stuletni dom z drewnianych bali po generalnym remoncie powiększony o przybudówki z termomuru. Działka i powierzchnia powierzchnia dzi...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (9 583 zł/m2)

5
2
120 m2
2000
15707056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24312595 15707056 Wyjątkowa Nieruchomość na Sprzedaż - Kraków, tuż przy Rondzie Polsadu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - zarówno komercyjnym, jak i mieszkan...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 599 000 PLN (9 887 zł/m2)

10
-
364 m2
1984
15707057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24312596 15707057 Komfortowy dom z basenem i ogrodem - południowy Kraków Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z basenem, jacuzzi i pięknym ogrodem w zielonej części Krakowa! Opis domu: Przestronny i funkcjonalny...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 900 000 PLN (13 000 zł/m2)

5
2
300 m2
1995
15532047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20633093 15532047 Kraków Podgórze Duchackie, Dom 180m2 w zabudowie bliźniaczej ( częściowo po remoncie) położony na działce 650 m2 Rozkład pomieszczeń: Piwnica -( pokój,kuchnia,łazienka,przedpokój) 70m2 -12 w ziemi &f...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 850 000 PLN (10 278 zł/m2)

9
-
180 m2
1970
15885470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27732015 15885470 Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą piętrowego, podpiwniczonego domu przy ul. Józefa Sawy - Calińskiego w Krakowie - obszar Wróżenice. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 254 m2. Budowa została rozpoczęta w latach dziewięćdziesiątych. Dom skł...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

720 000 PLN (2 835 zł/m2)

7
-
254 m2
1995
15870583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27432723 15870583 DOM W UNIKALNEJ CZĘŚCI KRAKOWA - ŚRÓDMIEŚCIE – OLSZA PRĄDNIK CZERWONYDom w Krakowie w cenie 2 mieszkań.Na sprzedaż DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa – Olsza Prądnik Czerwony, przy ul. Żułowsk...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 000 PLN (9 388 zł/m2)

6
-
245 m2
1980
15815957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26646711 15815957 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - stabilny dochód Oferujemy na sprzedaż dom inwestycyjny na działce o powierzchni 315 m² , idealny pod wynajem długoterminowy oraz działalność usługową. Budynek został funkc...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (9 375 zł/m2)

5
1
160 m2
1975