• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 218

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15846887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26898188 15846887 Przestronny dom z ogrodem w zielonej, południowej części Krakowa - do własnej aranżacji! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy Krakowa? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Podstawowe informacje: Lokalizacja: południowa część ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 000 PLN (9 603 zł/m2)

4
2
151 m2
1980
15394868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17583392 15394868 Zamieszkaj lub zainwestuj! Dom w topowej lokalizacji - Bronowice, ul. Jasnogórska, 15 min do centrum! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 168 m² , położony w prestiżowej dzielnicy Bronowice przy ul. Jasnog&...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (14 881 zł/m2)

6
2
168 m2
1999
15849900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26982418 15849900 Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym - Kraków, Podgórze-Zabłocie Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować na sprzedaż nieruchomość położoną na działce o powierzchni ok. 2 ar&a...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 790 000 PLN (14 917 zł/m2)

3
-
120 m2
1914
15878928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602965 15878928 Dom wolnostojący w cichej części krakowskich Bielan Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy - na krakowskich Bielanach, w dzielnicy Zwierzyniec. Układ pomieszczeń: Piwnica: dwa pomieszczenia gospodarcze oraz garaż Pa...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (6 630 zł/m2)

4
-
181 m2
1960
15871455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27469273 15871455 DO SPRZEDAŻY DOM WOLNOSTOJĄCY ZNAJDUJĄCY SIĘ W CICHYM I SPOKOJNYM MIEJSCU NA GRANICY KRAKOWA ORAZ ZASTOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX DOM Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155,90 m2 oraz powierzch...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 449 000 PLN (7 749 zł/m2)

6
-
187 m2
2017
15877552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27572982 15877552 Swoszowice! Przestronny 7 pokojowy dom wolnostojący, położony na prawie 13 arowej działce, w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Osterwy w Krakowie. Oferta bez prowizji dla Kupującego. Nieruchomość położona w modne...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 650 000 PLN (6 022 zł/m2)

7
-
274 m2
2025
13600749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 98448 13600749 ZESPÓŁ DWORSKO PARKOWY W UZDROWISKOWEJ CZĘŚCI KRAKOWAA). w części przyziemia: garaż wraz z kanałem, dwa pomieszczenia gospodarcze, kuchnia, łazienkab). w części nadziemnej:- parter: weranda, cztery pokoje, kuchnia, łazienka- poddasze: częściowo użytk...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 000 PLN (21 667 zł/m2)

5
-
300 m2
1920
13894313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2201228 13894313 Budynek z dużym potencjałem. Dom w całości ma 311 metrów, powierzchnia mieszkalna to 243,2m.W 2019 roku był robiony remont: malowanie w całym domu, nowa kabina prysznicowa, wymiana płytek itd. Dom z dużym potencjałem...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 000 PLN (12 757 zł/m2)

8
3
243 m2
2004
15795680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26101850 15795680 Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej Witkowicka, blisko obwodnica, al. 29 listopada. Lokalizacja inwestycji. Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Witkowickiej w jej części blisko al. 29 listopada. Bardzo blisko do wjazd...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 299 000 PLN (11 703 zł/m2)

11
-
111 m2
-
15650524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23320012 15650524 W ofercie 5 pokojowy dom położony na ponad 5 arowej działce przy ulicy Widłakowej, w atrakcyjnej lokalizacji jaką są krakowskie Pychowice. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Bez prowizji dla Kupującego. Atutem pr...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 498 000 PLN (9 727 zł/m2)

5
-
154 m2
2003
15774231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25648491 15774231 Standard mieszkania: do odświeżenia; Rozkład: ustawne, korzystny układ, trójstronne, słoneczne, pokoje nieprzechodnie, liczba łazienek, do odświeżenia; Mediainstalacje: gaz, prąd, kanalizacja; Liczba kondygnacji: 3; Dach: blachodachówka; Dodatkowo: b...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 000 PLN (7 059 zł/m2)

7
1
255 m2
2011
15353415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16630388 15353415 W ofercie do sprzedaży dom o pow. 260 m kw (240 użytkowej), położony na płaskiej, ogrodzonej działce o pow. 1400 m kw . Atuty Na działce jest usytuowany jeszcze jeden budynek garażowo - gospodarczy. duża działka duża ilość zieleni działka wi...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 390 000 PLN (5 346 zł/m2)

4
-
260 m2
2000