• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Zabierzów Krakowska

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krakowska

Znaleźliśmy 48 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Zabierzów

15825281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26621210 15825281 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z widokiem na Kraków i zieleń! Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i zielonej okolicy, z pi...

Zabierzów (Balice) (Małopolskie, gm. Zabierzów)

797 000 PLN (6 754 zł/m2)

5
1
118 m2
2023
15829423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26648091 15829423 *zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. - podwyższony standard wykończenia PREMIUM: - pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, dobre docieplenie - wentylacja mechaniczna rekuper...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

995 000 PLN (9 213 zł/m2)

5
2
108 m2
2025
15892770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899135 15892770 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z widokiem na Kraków i zieleń! Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i zielonej okolicy, z pi...

Zabierzów (Balice) (Małopolskie, gm. Zabierzów)

797 000 PLN (6 754 zł/m2)

5
1
118 m2
2023
15410333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 17920675 15410333 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. ZABIERZÓW - NOWOCZESNE OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ I SZEREGOW...

Zabierzów (Zabierzów) (Małopolskie, gm. Zabierzów)

879 000 PLN (8 452 zł/m2)

4
2
104 m2
2024
15401132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17715037 15401132 Union House ma przyjemność zaprezentować duży dom wraz z działką na sprzedaż zlokalizowany w centrum Zabierzowa. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w miejscowości Zabierzów, na głównej ul. Krakowskiej. Miejscowość Zabierzów jest położona nieopod...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 450 000 PLN (6 067 zł/m2)

8
1
239 m2
1990
15881757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27648090 15881757 -ZABIERZÓW- OSTATNI GOTOWY DOM Z DZIAŁKĄ 301 m2! -ALTERNATYWA DLA PRZECIĘTNEGO MIESZKANIA-WŁASNY OGRÓDEK i MIEJSCE PARKINGOWE, REKUPERACJA,OGRZEWANIE PODŁOGOWEBEZ PROWIZJI , BEZ 2% PODATKU PCCdo sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej w Zabierzowie- 9...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

799 000 PLN (9 627 zł/m2)

5
-
83 m2
2025
15892894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27899548 15892894 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z widokiem na Kraków i zieleń! Nowa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej i zielonej okolicy, z pi...

Zabierzów (Balice) (Małopolskie, gm. Zabierzów)

797 000 PLN (6 754 zł/m2)

5
1
118 m2
2023
15893293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906303 15893293 *zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. - podwyższony standard wykończenia PREMIUM: - pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, dobre docieplenie - wentylacja mechaniczna rekuper...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

995 000 PLN (9 213 zł/m2)

5
2
108 m2
2025
15893274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906262 15893274 Na sprzedaż trzy domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu W Zabierzowie. Lokalizacja bardzo blisko granicy Krakowa z bardzo dobrą komunikacją. Liczne linie autobusowe, stacja PKP 1,7km. W pobliżu Tenczyński Park Krajobrazowy, rezer...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 150 000 PLN (7 143 zł/m2)

4
2
161 m2
2026
15829522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26648142 15829522 DUŻY DOM POD KRAKOWEM, ZABIERZÓW, DZIAŁKA 8 ARÓW, 5 SYPIALNI, GARAŻ, DUŻE PIWNICE LOKALIZACJA: Dom położony jest w podkrakowskim Zabierzowie przy ulicy Śląskiej, do granic Krakowa jest ok. 8 km. Spokojna, dobrze skomuni...

Zabierzów, Śląska

1 300 000 PLN (5 603 zł/m2)

6
2
232 m2
2003
15633546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22897451 15633546 OSIEDLE DOMÓW WOLNOSTOJĄCYCH - PISARY GMINA ZABIERZÓW N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży domy wolnostojące w stanie deweloperskim na nowo budowanym osiedlu w Pisarach. Wszystkie domy o powierzchni całkowitej 102,3 m2 położone są na ...

Pisary (Małopolskie, gm. Zabierzów)

890 000 PLN (8 725 zł/m2)

4
2
102 m2
2024
15793574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26042457 15793574 Nowoczesny dom w Balicach – 899 000 PLN! 0% PROWIZJI – kupujesz prosto od dewelopera!Jeśli jesteś obcokrajowcem. nie potrzebujesz zgody Ministerstwa na zakup tego domu!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w inwestycji Wi...

Balice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

899 000 PLN (4 657 zł/m2)

5
2
193.05 m2
2025