• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 160

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15793309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26036558 15793309 Opiekun oferty: Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 135 m2, wykończony w wysokim standardzie, położony w doskonałej lokalizacji w samym sercu tętniącego życiem miasta, p...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 799 000 PLN (20 733 zł/m2)

3
-
135 m2
2018
15896005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27964998 15896005 Lokal usługowy 81,79 m² parter ul. Trzebnicka Wrocław Na sprzedaż przestronny lokal usługowy z witryną o powierzchni 81,79 m², usytuowany na parterze budynku przy ul. Trzebnickiej 52 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

680 000 PLN (8 293 zł/m2)

11
-
82 m2
-
15894424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27942015 15894424 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi...Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzenia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 995 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.15 m2
-
15895309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27961819 15895309 Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem konserwatora, pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zaby...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 102 000 PLN (11 000 zł/m2)

12
5
282 m2
2026
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15805883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318515 15805883 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowany ROI ok. 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwest...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016
15812606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538856 15812606 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 62,31 m English version belowMarina Miasto, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja nad OdrąDo mieszkania przynależy komórka lokatorska W CENIE.Istnieje możliwość dokupieniamiejsca postoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 290 000 PLN (20 806 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15890635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882672 15890635 Na sprzedaż atrakcyjny lokal biurowy w doskonale skomunikowanej części miasta - Krzyki przy ul. Hubskiej 52 w budynku Hotelu INVITE- Lokal aktualnie znajduje się w takim stanie, jak widać na zdjęciach, bez najemców, gotowy do sprzedaży i szybkiego ro...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (12 216 zł/m2)

1
-
77.77 m2
2014
15889738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860639 15889738 Sprzedam wygodne miejsce postojowe w garażu wielopoziomowym przy ul. Prądzyńskiego 47-63.Kluczowe informacje:Lokalizacja: ul. Prądzyńskiego 47-63 (Przedmieście Oławskie)Poziom: 1 (bardzo wygodny i szybki wjazdwyjazd)Numer miejsca: 143Udogodnienia: Ob...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

60 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
-
12 m2
-
15887633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27789549 15887633 Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal położony we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej, o powierzchni użytkowej 82...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (9 024 zł/m2)

11
-
82 m2
2020
15614050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22485941 15614050 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie lokale usługowe pod działalność- Fabryczna, Wrocław. Lokale po odbiorze. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 74,04 m.kw, usytuowa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 006 314 PLN (13 599 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15613985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22485959 15613985 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja na wrocławskim Gaju, lokale usługowe w stanie deweloperskim już po odbiorze. Pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

510 000 PLN (15 938 zł/m2)

11
-
32 m2
2022