• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 39

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15634601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22922783 15634601 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Świdnicy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 101,6 m², położone na 3. piętrze, w doskonałej lokalizacji - w samym sercu Świdnicy. Idealna propozycja ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (7 833 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15670321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23645266 15670321 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie w sercu Osiedla Młodych w Świdnicy Na sprzedaż przestronne piękne mieszkanie o powierzchni 75 m², usytuowane na pierwszym piętrze w doskonałej lokalizacji. T...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

659 000 PLN (8 787 zł/m2)

4
-
75 m2
1980
15865010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27278041 15865010 ul. Pułaskiego, tuż przy RynkuNowoczesne, śliczne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,70 mkw. w pięknej odrestaurowanej kamienicy z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym sk...

Świdnica (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

375 000 PLN (8 523 zł/m2)

2
1
44 m2
1900
15577227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21692240 15577227 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Zawiszów. TYLKO U NAS ! Duże 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m 2 usytuowane na 4-piętrze w bloku. Lokal czysty i zadbany gotowy...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

489 000 PLN (6 699 zł/m2)

4
-
73 m2
1980
15564391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21422869 15564391 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m², usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania: Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego s...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

389 900 PLN (5 998 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15850840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27009534 15850840 Komfortowa kawalerka w sercu Świdnicy - ul. Pułaskiego, 29 m² OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę położoną w ścisłym centrum Świdnicy. Oferta na wyłączność - dostępna...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

230 000 PLN (7 931 zł/m2)

1
-
29 m2
1740
15877798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27579073 15877798 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - tylko w biurze Wombat Nieruchomości Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w samym sercu Świdnicy - bezpośrednio w Rynku. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących klimat zabytkowej architek...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

398 000 PLN (6 219 zł/m2)

2
-
64 m2
1800
15872265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27488910 15872265 Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń Osiedle Młodych 35,58 m² + komórka lokatorska 3,71 m² Najważniejsze informacje Lokalizacja: Osiedle Młodych Powierzchnia mieszkania: 35,58 m&a...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

379 900 PLN (10 854 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15836639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26714856 15836639 4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Wysoki standard Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyremontowanego mieszkania, gotowego do zamieszkania od...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

539 000 PLN (9 293 zł/m2)

4
-
58 m2
1980
15634734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22924970 15634734 Kawalerka blisko centrum Świdnicy - gotowa do zamieszkania WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 25,98 m², z lokalizowaną na 2. piętrze budynku położonego w spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

205 000 PLN (8 200 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15259105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14054369 15259105 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przepiękne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na trzecim piętrze zabytkowej, odrestaurowanej i urokliwej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Ta nieruchomość to prawdziwy klejnot z unikal...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15829016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26877593 15829016 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży. Mieszkanie klasy premium w zabytkowej kamienicy - ponadczasowa elegancja i komfort Świdnica Oferta na wyłączność !!! Na sprz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

849 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
140 m2
1940