• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 71

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15884704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710180 15884704 REZERWACJA ! Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża sypialnia z balkonem oraz łazienka i przedpokój. Mieszkanie ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (10 220 zł/m2)

2
1
41 m2
1980
15882700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673155 15882700 Prezentujemy Państwu przestronne 3 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie wy...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
57 m2
1975
15861966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27218640 15861966 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokój.Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - w cenie może pozostać całe um...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (8 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15822847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593366 15822847 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem!Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Nieruchomość około 3,5 roku temu przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 900 PLN (8 300 zł/m2)

3
-
53 m2
1900
15798289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26166066 15798289 Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych!Mieszkanie do remontu.Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie dwustronne, samodzielne ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

445 000 PLN (8 091 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15757861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25308267 15757861 Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Centrum, I piętro!Na powierzchnię mieszkania 46,63 m2 składa się salon, kuchnia, dwa osobne pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, drzwi zewnętrzne...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

360 000 PLN (7 826 zł/m2)

3
-
46 m2
1960
15740854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960351 15740854 Oferujemy mieszkanie o powierzchni 57,9 m (wysoki parter) wraz z 17 m zaadaptowanej i ogrzewanej piwnicy z oknem. Do piwnicy prowadzi bezpośrednie wejście z mieszkania (schody w kuchni), co czyni ją wyjątkowo funkcjonalną i wygodną w użytkowaniu. Lok...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

420 000 PLN (7 241 zł/m2)

2
-
58 m2
1900
15737818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24893105 15737818 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnię mieszkania składają się kuchnia, 3 pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie rozkładowe.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele, płytki oraz wykładzina. Na ści...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

430 000 PLN (5 811 zł/m2)

3
-
74 m2
1939
15891288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894422 15891288 Dwupokojowe mieszkanie do remontu w Centrum Świdnicy.Mieszkanie do generalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne!Na powierzchnię mieszkania 34,5 m2 składają się dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia i przedpokój. W mieszkaniu nie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

200 000 PLN (5 882 zł/m2)

2
-
34 m2
1890
15872434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493510 15872434 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - miejsce postojowe pod budynkiem!Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla rodziny!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, salon, dwa pokoje - każdy z nich...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

532 000 PLN (8 581 zł/m2)

3
1
62 m2
1985
15861490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207444 15861490 MIESZKANIE ZAREZERWOWANE ! Nowoczesne, piękne mieszkanie dwupokojowe z dwoma miejscami postojowymi oraz komórką lokatorską w bliskich okolicach Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon oraz aneksem kuchen...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

465 000 PLN (9 688 zł/m2)

2
-
48 m2
2022
15735053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24849297 15735053 Dwupokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Mieszkanie o powierzchni ok. 63m2, na które składają się dwa osobne, duże pokoje, kuchnia, schowek, łazienka z wc oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, instalacja elektryczn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

335 000 PLN (5 317 zł/m2)

2
-
63 m2
1933