• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Żagań Dworcowa

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Dworcowa

Znaleźliśmy 7 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Żagań

15676689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23775643 15676689 INWESTYCJA TOMASZOWO – ŻAGAŃZielona Góra – 45 km Granica z Niemcami – 19 kmProsimy o niekontaktowanie się agentów i pośredników nieruchomości. Sprzedaż bezpośrednia – dziękujemy za uszanowanie czasu obu stron.Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mi...

Tomaszowo (Lubuskie, gm. Żagań)

229 000 PLN (2 337 zł/m2)

5
-
98 m2
1980
15875832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27526019 15875832 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane na 4 piętrze bloku na osiedlu na Górce w Żaganiu.Lokalizacja:- Idealna lokalizacja - wszystko w zasięgu ręki.- W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, bazarek, szkoła,...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

249 000 PLN (5 633 zł/m2)

3
1
44.2 m2
1978
15701737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24223329 15701737 Żagań, mieszkanie 3 pokoje, 83,30 m2, cena 275 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferuję Państwu przestronne mieszkanie na parterze kamienicy przy ulicy Księżnej Żaganny. Mieszkanie rozkładowe, od strony ulicy 2 duże pokoje, od podwórka sypialn...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

275 000 PLN (3 313 zł/m2)

3
1
83 m2
1930
15645577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23202723 15645577 Żagań, mieszkanie 2 pokoje, 47,60 m2, sprzedam, cena 249900 zł. Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, usytuowane w bloku przy ulicy Lubuskiej. Lokal z dużym potencjałem adaptacyjnym, wymaga odświeżenia, bądź indywidualnej aranżacji. Na pod...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

249 900 PLN (5 317 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15881614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27641784 15881614 Witam na sprzedaż mam kawalerkę po kapitalnym remoncie nowa instalacja wodno-kanalizacyjna i elektryczna z dodatkowym zabezpieczeniem .Łazienka do wykończenia według własnych marzeń chodzi o glazurę wanna lub prysznic itp. Mieszkanko przestronne anek...

Chrobrów (Lubuskie, gm. Żagań)

110 000 PLN (4 104 zł/m2)

1
-
26.8 m2
1972
15875970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526080 15875970 Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w samym sercu Żagania – z widokiem na ratusz!Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna kawalerka o powierzchni 34,57 m², położona na 3. piętrze w ścisłym centrum Żagań. To miejsce, które zachwyca nie tylko lokalizac...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

209 000 PLN (6 046 zł/m2)

1
1
34.57 m2
1920
15875811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27525982 15875811 Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ,piwnicą oraz garażem położone na 4 piętrze zadbanego budynku przy ul. Dworc...

Żagań (Lubuskie, gm. Żagań)

299 000 PLN (3 437 zł/m2)

3
1
87 m2
1982