• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 127

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15846822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26894189 15846822 Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w Bytom przy ul. Ulica Narutowicza w Bytomiu, w spokojnej i zielonej części dzielnicy StroszekPodstawowe informacje:Powierzchnia użytkowa: 48,75 m²Piwnica: 3,78 m²Piętro...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (3 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15845427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860798 15845427 SZOMBIERKI!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3 m², położone na parterze budynku przy ulicy ulica Mazurskiej.Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada f...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (4 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15723069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629882 15723069 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Bytomia - 83,06 m² bez skosówOferujemy na sprzedaż ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,06 m², położone na czwartym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Dworcowej - w samym sercu B...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (4 807 zł/m2)

3
1
83 m2
1900
15856689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27100599 15856689 2 pokojowe mieszkanie 47,9 m2- Bytom Miechowice. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Felińskiego (Miechowice) Lokal usytuowany jest na 8 piętrze bloku z...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

225 000 PLN (4 787 zł/m2)

2
-
47 m2
1980
15777152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25730790 15777152 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,36 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Małgorzatki 18 wraz z udziałem wynoszącym 9710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

47 000 PLN (1 270 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15771854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25595741 15771854 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 66,67 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ks. Jana Frenzla 62 wraz z udziałem wynoszącym 79810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

112 000 PLN (1 697 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15779005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25764345 15779005 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 63,48 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 5 wraz z udziałem wynoszącym 81710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie wła...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

162 000 PLN (2 571 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15777709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736466 15777709 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6 wraz z udziałem wynoszącym 10810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15771852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25595739 15771852 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 27,42 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 18A wraz z udziałem wynoszącym 8310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziale w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

41 000 PLN (1 519 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15758106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25313230 15758106 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,67 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 78 wraz z udziałem wynoszącym 24810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 792 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15777155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25730785 15777155 Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 55,81 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 22 wraz z udziałem wynoszącym 15510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

88 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15776742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25716531 15776742 lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 44,15 m2 zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wincentego Witosa 26 wraz z udziałem wynoszącym 20710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

64 000 PLN (1 455 zł/m2)

1
-
44 m2
-