• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 127

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15771853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25595740 15771853 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 28,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Orląt Lwowskich 5 wraz z udziałem wynoszącym 19510000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

73 000 PLN (2 607 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15758105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25313228 15758105 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 35,15 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 36910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

47 000 PLN (1 343 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15756336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251297 15756336 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,78 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 4 wraz z udziałem wynoszącym 16010 000 w częściach wspólnych budynku oraz tak...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

58 000 PLN (1 318 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15777032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25727653 15777032 lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni 51,93 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 16 wraz z udziałem wynoszącym 24110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

80 000 PLN (1 569 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15776741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25716529 15776741 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 39,86 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Małgorzatki 12 wraz z udziałem wynoszącym 10310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 436 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15756338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25251298 15756338 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 36,52 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 30A wraz z udziałem wynoszącym 19110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

49 000 PLN (1 361 zł/m2)

3
-
36 m2
-
15751827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25146560 15751827 lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 40,92 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2a wraz z udziałem wynoszącym 40310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

68 000 PLN (1 700 zł/m2)

1
-
40 m2
-
15751825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25146557 15751825 lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 53,23 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Palińskiego 2 wraz z udziałem wynoszącym 21010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15748120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25105546 15748120 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 25,61 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 21410 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

42 000 PLN (1 680 zł/m2)

1
-
25 m2
-
15728677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750006 15728677 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 31,57 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 79 wraz z udziałem wynoszącym 11710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

53 000 PLN (1 710 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15728675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750003 15728675 Lokal mieszkalny nr 10 o powierzchni 43,29 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wincentego Witosa 26 wraz z udziałem wynoszącym 18010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 302 zł/m2)

1
-
43 m2
-
15756335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251289 15756335 Lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,96 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 14 wraz z udziałem wynoszącym 24610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 864 zł/m2)

1
-
44 m2
-