• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 127

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15726055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24691621 15726055 Lokal mieszkalny nr 19 o powierzchni 58,42 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Gwareckiej 1 wraz z udziałem wynoszącym 34110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 638 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15726054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24691618 15726054 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 38,54 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2 wraz z udziałem wynoszącym 38010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

1
-
38 m2
-
15728673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24750002 15728673 lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 34,62 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Świętochłowickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 78810 000 w częściach wspólnych budynku oraz ta...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

53 000 PLN (1 559 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15714474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24462910 15714474 Lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 41,62 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 117 wraz z udziałem wynoszącym 23810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

79 000 PLN (1 927 zł/m2)

1
-
41 m2
-
15846822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26894189 15846822 Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w Bytom przy ul. Ulica Narutowicza w Bytomiu, w spokojnej i zielonej części dzielnicy StroszekPodstawowe informacje:Powierzchnia użytkowa: 48,75 m²Piwnica: 3,78 m²Piętro...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

199 000 PLN (3 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15845427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26860798 15845427 SZOMBIERKI!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,3 m², położone na parterze budynku przy ulicy ulica Mazurskiej.Lokal składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie posiada f...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

189 000 PLN (4 846 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15723069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24629882 15723069 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Bytomia - 83,06 m² bez skosówOferujemy na sprzedaż ustawne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83,06 m², położone na czwartym piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Dworcowej - w samym sercu B...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

399 000 PLN (4 807 zł/m2)

3
1
83 m2
1900
15856689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27100599 15856689 2 pokojowe mieszkanie 47,9 m2- Bytom Miechowice. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Felińskiego (Miechowice) Lokal usytuowany jest na 8 piętrze bloku z...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

225 000 PLN (4 787 zł/m2)

2
-
47 m2
1980
15893373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27909721 15893373 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 24,28 m, położone w odnowionym, czteropiętrowym bloku przy ul. Piekarskiej w Bytomiu. Lokal znajduje się na 4. piętrze i stanowi idealną propozycję dla sin...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

129 000 PLN (5 375 zł/m2)

1
-
24 m2
1970
15833947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781890 15833947 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowej nieruchomości w dobrym standardzie. Zarówno kamienica jak i mieszkanie przeszły gruntowny remont. Dzięki funkcjonalnemu układowi wnętrze jest w pełni ustawne i gotowe do zamieszkania bez konieczności w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

274 900 PLN (5 498 zł/m2)

3
1
50 m2
1930
15839154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26741615 15839154 Na sprzedaż eleganckie i przestronne mieszkanie o powierzchni 83,77 m², położone w prestiżowej lokalizacji bezpośrednio przy Rynku w Bytom.To propozycja dla osób, które cenią wysoki standard wykończenia, komfort oraz wyjątkowy klimat śródmiejskiej a...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

479 000 PLN (5 771 zł/m2)

3
1
83 m2
1920
15861418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27206552 15861418 WYJĄTKOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W KLIMATYCZNEJ KAMIENICY BYTOM 96,58 m² DO WŁASNEJ ARANŻACJINa sprzedaż przestronne, pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 96,58 m² usytuowane na 2 piętrze eleganckiej, klimatycznej kamienicy w centrum By...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

465 000 PLN (4 844 zł/m2)

3
1
96 m2
1945