• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Tysiąclecia

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tysiąclecia

Znaleźliśmy 1,377 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Gdańsk

15886790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27766904 15886790 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 79,83 m², usytuowane na 4. piętrze nowoczesnej, eleganckiej inwestycji z 2025 roku. Nieruchomość oferowana jest w stanie deweloperskim, co pozwala na indywidualną aranżację wnętrza i stworze...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 420 000 PLN (17 975 zł/m2)

4
2
79 m2
2025
15867785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypokojowy apartament w centrum Gdańska 27352267 15867785 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,76 m², położone w prestiżowej inwestycji DOKI w samym sercu Gdańska. Nier...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 298 000 PLN (24 962 zł/m2)

3
1
52 m2
2025
15751526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam apartament nad Morzem 25143330 15751526 SPRZEDAM APARTAMENT NAD MORZEM (FV w tym 23% VAT)WAŻNE TERAZ WPŁATA 30%, 70% W KWIETNIU 2026Radisson Marina Resort & Suites Gdańsk SobieszewoSprzedam apartament na Wyspie Sobieszewskiej na granicy Gdańskaujście Martwej Wisły do Bałtyku.W plan...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

769 000 PLN (26 517 zł/m2)

1
1
29 m2
2025
15871910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie 27480655 15871910 HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum Gdańska i gdańskiej Starówki- szybki wyjazd na S7 oraz Trasę Sucharskiego- mieszkanie przestronne, ciepłe i ustawne- okna PCV- C.O. oraz woda z sieci miejs...

Gdańsk (Błonia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

390 000 PLN (8 478 zł/m2)

2
-
46 m2
1982
15834092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie 27264720 15834092 ATUTY NIERUCHOMOŚCIpo generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładówsłoneczne, dwupokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układziebalkon + przynależna piwnica (2,7 m²)solidny budynek z cegły ceramicznej, po termomodernizacj...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

630 000 PLN (17 500 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15807180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe 26363855 15807180 Atuty nieruchomości- nowoczesne mieszkanie typu Smart Home- powierzchnia użytkowa 62,69 m²- antresola zapewniająca dodatkową, funkcjonalną przestrzeń- przestronny salon z aneksem kuchennym i jadalnią- dwa balkony - więcej światła i komfortu wypoczynk...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

680 000 PLN (10 968 zł/m2)

3
-
62 m2
2004
15879985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe | 70,9 m² | Gdańsk 27614087 15879985 !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Wyjątkowe, doskonale skomunikowane mieszkanie po remoncie w bardzo zadbanej kamienicy w centrum Wrzeszcza.Najważniejsze atuty:doskonała komunikacja (tramwaj, autobus, SKM)mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 100 000 PLN (15 714 zł/m2)

4
1
70 m2
1941
15869709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie blisko plaży Stogi 27407756 15869709 Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości!ATUTY NIERUCHOMOŚCIsłoneczne, dwupokojowe mieszkaniefunkcjonalny układ pomieszczeńosobna kuchniamieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym (do własnej adaptacji)ogrzewanie miejskieprzynależna piwnic...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

430 000 PLN (10 238 zł/m2)

2
-
42 m2
1980
15840549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 26777778 15840549 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,55 m², położone na 3. piętrze budynku z windą, na zadbanym, nowoczesnym osiedlu.Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz - wykończone w wysokim standardzie, idea...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

589 000 PLN (12 804 zł/m2)

2
1
46 m2
2015
15779962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe mieszkanie przy Starym Mieście 25794506 15779962 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Dwupokojowe mieszkanie - Gdańsk Śródmieście, Nowa Lastadia, gotowiec inwestycyjnyNa sprzedaż komfortowe, w pe...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 024 000 PLN (21 333 zł/m2)

2
1
48 m2
2007
15865405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27298159 15865405 Narożne mieszkanie na drugim piętrze w bloku z 1977 roku.Nieruchomość o powierzchni 56,73m2. Gdańsk Suchanino, ul. Paganiniego 17Wygodny układ, osobne 3 pokoje, widna kuchnia. Możliwe 4 pokoje.Nowe okna PCV! Mieszkanie bardzo dobrze położone, całe od...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

640 000 PLN (11 228 zł/m2)

3
-
57 m2
1977
15810467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokoje | ul. gen. Józefa Hallera | 64,02 m2 26412321 15810467 Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Gdańsk Wrzeszcz ul. gen Józefa HalleraTrzypokojowe, funkcjonalne 64,02 m² na 1. piętrze kameralnego, 3-kondy...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

849 000 PLN (13 266 zł/m2)

3
1
64 m2
1936