• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Marcinkowice Słowiańska

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słowiańska i Marcinkowice

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27931668 15894143 Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w Wysokiej przy ul. Cztery Podkowy. UWAGA!Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w procesie otwartego ofertowania czyli składania ofert zakupowych (w stylu Amerykańskim).Cena wyj...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

888 000 PLN (9 498 zł/m2)

3
2
93.49 m2
2011
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15857850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27134399 15857850 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

920 000 PLN (19 574 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15857745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133101 15857745 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 400 000 PLN (18 182 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15848803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26948651 15848803 Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Apartamenty inwestycyjne wykończone pod klucz Deweloperskie, kawalerka z balkonem w centrum miasta Wrocław Planowany odbiór- IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

597 405 PLN (11 948 zł/m2)

1
-
50 m2
2026
15848802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26948649 15848802 Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Apartamenty wykończone pod klucz Deweloperskie, kawalerka z balkonem, centrum miasta Wrocław Planowany odbiór- IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży jednopokojowe...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

336 348 PLN (11 598 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

319 000 PLN (4 623 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15613908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22485963 15613908 Deweloperskie mieszkania w budynkach 5-kondygnacyjnych w otoczeniu zieleni BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kre...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2022
15613910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22485953 15613910 Deweloperskie mieszkania w 23-piętrowym wieżowcu z pięknym widokiem na centrum miasta. BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

853 197 PLN (19 391 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15402562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17742656 15402562 Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław Fabryczna o powierzchni mieszkalnej 48 m.kw, usytuowane na parterze w budynku z 2006r. (z windą). Nieruchomość składa się z salonu połączonego z kuchnią o powierzchni 26,6 m.kw, syp...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (14 563 zł/m2)

2
-
48 m2
2006
15764798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25454585 15764798 STARE PODGÓRZE - ul. Kalwaryjska 2 pokoje 56,4 m² Loggia bardzo jasne, dwustronne mieszkanie. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m², położone w sercu jednej...

Kraków (Podgórze), Kalwaryjska

849 000 PLN (15 161 zł/m2)

2
1
56 m2
1965
15867124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 3 pok mieszkanie w Ząbkach 27335514 15867124  Wyjątkowa oferta.Do sprzedaży ładne,  przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2006r w Ząbkach przy ul. Piłsudskiego.Składa się z - dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow. 31...

Ząbki, Józefa Piłsudskiego

810 000 PLN (12 090 zł/m2)

3
1
67 m2
2006