• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 141

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15860996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27194788 15860996 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

445 000 PLN (9 408 zł/m2)

2
1
47.3 m2
1983
15862988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27235173 15862988 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nieruchomość usytuowana jest w zacisznej okolicy, z pełną infrastrukturą w ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

659 000 PLN (11 273 zł/m2)

3
1
58.46 m2
2008
15886268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751272 15886268 MIESZKANIA BEZ PROWIZJI NA SPRZEDAŻ, STAN DEWELOPERSKI- RZESZÓW, DZIELNICA BUDZIWÓJ, DO sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygnacyjnym w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Mieszkania budowane w zabudow...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 260 zł/m2)

3
1
54.36 m2
2026
15888874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27831500 15888874 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest na zasadzie CESJI prawa własności dzięki czemu nabywca musi zapłaci...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

415 000 PLN (11 043 zł/m2)

2
1
37.58 m2
2026
15872297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489862 15872297 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym osielu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawd...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

725 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
60.54 m2
1970
15884646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707982 15884646 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie.Oferta na wyłączność w Biurze Nieruchomości Pierwsze Piętro.C...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

587 000 PLN (11 160 zł/m2)

3
1
52.6 m2
1982
15776062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25692708 15776062 Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Spokojna okolica a zarazem niedaleka odległość od ścisłego centrum sprawi iż nowi nabywcy będą mogli dostać się w wybrane miejsce miasta w zaledwie kil...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

669 000 PLN (8 342 zł/m2)

4
1
80.2 m2
1984
15846623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26891400 15846623 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży stylowego i doskonale zaprojektowanego mieszkania o powierzchni ok. 43 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Paderewskiego 51. To propozycj...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

689 000 PLN (16 023 zł/m2)

2
1
43 m2
2021
15846626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26891399 15846626 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 53 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa, przy ul. Paderewskiego 43. To propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości z segmentu premium...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

849 000 PLN (16 019 zł/m2)

3
1
53 m2
2023
15667029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23591181 15667029 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy al. Józefa Piłsudskiego.Cechy nieruchomości:- mieszkanie o powierzchni 46,70 m2 oraz balkon- w skład mieszkania wchodzą dwa ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

489 000 PLN (10 471 zł/m2)

2
1
46.7 m2
1964
15815875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny apartament na 21 piętrze z piękną panoramą 26568559 15815875 Prezentujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 124,45 m2 . Nieruchomość położona w nowoczesnym w apartamentowcu Capital Tower na 21 piętrze. Mieszkanie z pięknym widokiem od strony południowo-zachodn...

Rzeszów (Nowe Miasto), ul. Podwisłocze

1 860 000 PLN (14 880 zł/m2)

4
2
125 m2
-
15815612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z pięknym widokiem oraz dużym tarasem 26568248 15815612 Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 112m2 z dużym tarasem. Mieszkanie z pięknym widokiem położone w Rzeszowie przy ul Twardowskiego na nowoczesnym osiedlu. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze niskie...

Rzeszów (Mieszka I), ul. Jana Twardowskiego

1 180 000 PLN (10 536 zł/m2)

4
2
112 m2
-