• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 141

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15884691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27709104 15884691 Uwaga, cena obowiązuje tylko do 10 maja.Szukasz alternatywy dla ciasnych blokowisk? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na piętrze w kameralnej zabudowie bliźniaczej przy ul. Tarnopolskiej w Rzeszowie. To połączenie nowoczesnej architektury, zaawansowanej te...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (7 779 zł/m2)

3
1
57.72 m2
2025
15818859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641858 15818859 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję.Posiadamy klucze do ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (8 909 zł/m2)

2
1
50.4 m2
1990
15861868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27214398 15861868 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Rzeszowie przy ulicy Osmeckiego 31. Oferowane mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku - wybudowany w ok. 1981r Całkowita powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 7...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

529 000 PLN (7 120 zł/m2)

4
1
74.3 m2
1981
15768503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25546387 15768503 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa – przy ulicy Strażackiej. To wyjątkowa oferta łącząca komfort, funkcjonalność oraz a...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

599 000 PLN (9 042 zł/m2)

4
1
66.25 m2
2011
15872957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27507912 15872957 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę po generalnym remoncie w 2026 roku o powierzchni 25,1 m2 z piwnicą. Mieszkanie znajdujące się w niskim bloku przy ul. Kosynierów os. 1000-lecia. Doskonała lokalizacja, blisko centru...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

398 000 PLN (15 857 zł/m2)

1
1
25.1 m2
1972
15823572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641869 15823572 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukając...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

389 000 PLN (14 084 zł/m2)

2
1
27.62 m2
1978
15792438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26017015 15792438 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje funkcjonalne mieszkanie typu studiokawalerka zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym bloku zlokalizowanym przy ul. Solidarności na osi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

320 000 PLN (12 510 zł/m2)

1
1
25.58 m2
2025
15721928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24608761 15721928 Na sprzedaż oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Pelczara, usytuowane na IX piętrze w wysokim bloku z windą. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych i jasnych pokoi, oddzielnej kuchn...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

494 000 PLN (9 234 zł/m2)

3
1
53.5 m2
1979
15870237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27423857 15870237 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architektów w Rzeszowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

675 000 PLN (9 372 zł/m2)

4
1
72.02 m2
2014
15704422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24263650 15704422 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nieruchomość, która została podzielona na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami oraz systemami grzewczymi. Nieruchomość stanowi gotowy układ inwestycyjny, usytuowana jest w Rzeszowie, przy ul. L...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

785 000 PLN (9 949 zł/m2)

5
2
78.9 m2
2011
15705950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe, św. Kingi, 2 pok., 50,19m2, osobna kuchnia 24294760 15705950 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 50,19m2- Piętro:...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

506 919 PLN (10 138 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15706002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja, 2 pokoje, gotowe, św. Kingi, ustawne 24295823 15706002 W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, funkcjonalne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy św. Kingi.Opis mieszkania:- Powierzchnia użytkowa: 44,11m2- Piętro:...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

463 155 PLN (10 526 zł/m2)

2
1
44 m2
2025