• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 141

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15857662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27129005 15857662 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę mieszkania przy ul. Strzelniczej – w jednej z najbardziej zielonych i wygodnych lokalizacji do życia.To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, funkcjonalność i świetne połączenie z centrum miasta – a...

Rzeszów (Śródmieście) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

449 000 PLN (14 177 zł/m2)

1
1
31.67 m2
2007
15757638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25304360 15757638 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesne, nigdy niezamieszkiwane przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i dwoma zewnętrznymi miejscami postojowymi. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, kontakt z naturą i szybki...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

619 000 PLN (12 687 zł/m2)

3
1
48.79 m2
2024
15817929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26614448 15817929 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania położonego w spokojnej, zielonej części Rzeszowa przy ulicy Nowosądeckiej 16. To idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, par, jak i osób szukających wyg...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

649 000 PLN (11 228 zł/m2)

4
2
57.8 m2
2005
15688581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23991509 15688581 Nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej - Rzeszów, ul. Senatorska (Budziwój).4 lokale dostępne - tylko 2 mieszkania w każdym segmencie!Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum Rzeszowa? Mamy coś dla Ciebie! Nowa in...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

437 880 PLN (8 900 zł/m2)

3
-
49.2 m2
2025
15780729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25812600 15780729 Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze trafiłeś!Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle komfortowe mi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

745 000 PLN (13 135 zł/m2)

3
1
56.72 m2
2019
15838880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733220 15838880  Apartament z imponującym tarasem 39 m² ul. Jazowa RzeszówSą mieszkania… i są przestrzenie, w których naprawdę chce się żyć.Ta wyjątkowa nieruchomość przy ul. Jazowej w Rzeszów łączy komfort, prywatność i funkcjonalność w idealnych proporcjach.Na ...

Rzeszów (Drabinianka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

610 000 PLN (11 468 zł/m2)

2
1
53.19 m2
2012
15664631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23558287 15664631 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupoziomowe mieszkanie na piętrze z dwoma miejscami postojowymi usytuowane przy ul. Zelwerowicza.Dodatkowo w cenie jest wykonany taras wentylowany z płytek 60x60.Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

869 364 PLN (8 200 zł/m2)

5
1
106.02 m2
2022
15822900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26641866 15822900 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Stefana Okrzei. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno dla osób szukających mieszkania ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

619 000 PLN (14 214 zł/m2)

3
1
43.55 m2
1900
15831526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26697591 15831526 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchniąjadalnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod ...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

499 000 PLN (8 167 zł/m2)

3
1
61.1 m2
1977
15705973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena, idealne pod wynajem, 4 pokoje 24294753 15705973 NOWA CENA!!!W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu idealne pod wynajem - czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podgórskiej.Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze ośmiopiętrowego bloku wybudowanego w 201...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

699 000 PLN (10 591 zł/m2)

4
1
66 m2
2019
15735525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24855986 15735525 Jeśli szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które pomieści całą rodzinę lub zapewni komfort kilku najemcom – ta oferta z osiedla Baranówka w Rzeszowie jest dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się przy ul. Starzyńskiego 2, w sercu popul...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

649 000 PLN (7 662 zł/m2)

5
1
84.7 m2
1988
15670221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23637046 15670221 Dwupoziomowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu w Rzeszowie przy ul. Marcina Filipa (Wilkowyja). W pobliżu dostępna jest szkoła, szpital, przychodnia, kościół sklepy.Na pierwszym poziomie znajdują się: salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, ła...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

750 000 PLN (8 117 zł/m2)

4
1
92.4 m2
2006