• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Stare Pole Marynarki Wojennej

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wojennej i Marynarki

Znaleźliśmy 5 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Pole Stare

15700884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24203658 15700884 Oferta sprzedaży nieruchomość składającej się z dwóch pokoi ,łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego o powierzchni użytkowej 55,84m2, położonej na piętrze niskiego bloku w miejscowości Kaczynos gmina Stare Pole.W skład nieruchomości wchodzi :- praw...

Kaczynos (Pomorskie, gm. Stare Pole)

128 000 PLN (2 292 zł/m2)

2
1
55.84 m2
1970
15864141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264929 15864141 OfertaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,20 m², położone na pierwszym piętrze w kameralnym budynku wielorodzinnym. Do lokalu przynależy również budynek gospodarczy, piwnica o powierzchni ok. 10 m², część strychu oraz 15 działki o łącznym areale ...

Parwark (Pomorskie, gm. Stare Pole)

79 000 PLN (2 310 zł/m2)

2
1
34.2 m2
1905
15864166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27264931 15864166 OfertaNa sprzedaż mieszkanie 69 m² w Parwarku z urządzoną działką 3422 m² idealną na ogród i rekreację.LokalizacjaMieszkanie znajduje się w spokojnej wsi Parwark, w otoczeniu zieleni i natury, a jednocześnie blisko miasta. Dogodny dojazd do Malborka ...

Parwark (Pomorskie, gm. Stare Pole)

229 000 PLN (3 309 zł/m2)

3
1
69.2 m2
1905
15864237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27264905 15864237 Oferta:Na sprzedaż piękne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,28 mkw. w miejscowości Krasnołęka (dawniej Królewo Malborskie). Lokalizacja:Miejscowość Krasnołęka zlokalizowana jest 5 km od Malborka. Otoczenie wsi to przede wszystkim po...

Królewo (Krasnołęka) (Pomorskie, gm. Stare Pole)

229 000 PLN (4 219 zł/m2)

2
-
54.28 m2
1970
15653705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23357229 15653705 Oferta sprzedaży mieszkania bezczynszowego dwa- rozkładowe pokoje o powierzchni użytkowej 52,7m2, położone na piętrze niskiego bloku w miejscowości Złotowo gmina Stare Pole.W skład nieruchomości wchodzi :- prawo własności lokalu mieszkalnego składają...

Złotowo (Pomorskie, gm. Stare Pole)

150 000 PLN (2 846 zł/m2)

2
1
52.7 m2
1968