• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 929

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

14643455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17395 14643455 Oferta sprzedaży mieszkania 105m2 3 rozkładowe pokoje w centrum miasta. Nieruchomość usytuowana na trzecim piętrze w wyremontowanej kamienicy.W skład powierzchni 105m2 wchodzi: -duży, rozświetlony, w pełni wyposażony salon oraz kuchnia z przestronną...

Szczecin (Śródmieście), Księcia Bogusława X

599 000 PLN (5 705 zł/m2)

3
2
105 m2
1890
15815640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588263 15815640 Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie dwupokojowe. Usytuowane w budynku na pograniczu Niebuszewa i Warszewa, w niskim dwupiętrowym bloku.Na powierzchnię 47,46m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,- ustawna sypialnia,-...

Szczecin (Niebuszewo), Łucznicza

485 000 PLN (10 219 zł/m2)

2
1
47.46 m2
2007
15773987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25645002 15773987 Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni, bardzo dobra komunikacja do centrum miasta.Lokal położony w budynku który przeszedł kapitalny remont w 2015 roku.Mieszkanie bardzo słoneczne, wszystkie okna od stro...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

785 000 PLN (12 446 zł/m2)

3
1
63.07 m2
2015
15704069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24256250 15704069 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Duże mieszkanie w samym centrum – idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², zlokalizowane w sercu miasta. Lokal składa się z bardzo dużego, j...

Szczecin (Centrum), Partyzantów

499 000 PLN (7 655 zł/m2)

2
1
65.19 m2
1965
15642149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23098444 15642149 Zapraszam na prezentację wyjątkowego apartamentu znajdującego się w budynku Hanza Tower w centrum Szczecina. W budynku dla mieszkańców dostępny jest taras widokowy znajdujący się na 27 piętrze gdzie można relaksować się oglądając imponującą panoramę ...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

1 566 600 PLN (22 380 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15447742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18776830 15447742 Na sprzedaż nieruchomość w centrum miasta o powierzchni 80,81 m2 składającego się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest na drugim piętrze, dobrze oświetlone, czynsz administracyjny jedynie 350 zł. Lokal mieszkalny z...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

530 000 PLN (6 559 zł/m2)

3
1
80.81 m2
1910
15163401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11380413 15163401 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 79,50 m2 w idealnym stanie. Nieruchomość składa się z z przestronnego salonu, 2 sypialni, widnej kuchni i łazienki. Mieszkanie nowocześnie umeblowane i wyposażone. W aneksie kuchennym meble w zabudowie pasujące st...

Szczecin (Świerczewo), Santocka

850 000 PLN (10 692 zł/m2)

3
1
79.5 m2
1980
15331050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16007421 15331050 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2 składające się z 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz dwóch francuskich balkonów. Mieszkanie rozkładowe , dobrze oświetlone, w świetnej lokalizacji. Blisko komunikacja miejska. W pobliżu prze...

Szczecin (Niebuszewo), Księcia Barnima III Wielkiego

420 000 PLN (9 130 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15607159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22354055 15607159 Apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Szczecina, 100 m od Kaskady. Mieszkanie mieści się w kamienicy, która przeszła kapitalny remont. Budynek wyposażony w windę. Mieszkanie nowocześnie umeblowane i wyposażone. Dodatkowe koszty eksploatacyjne to...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

632 880 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
52.74 m2
2015
14418410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 2727498 14418410 Zapraszam na prezentację wyjątkowej oferty apartamentu w nowym obiekcie, obecnie najwyższym budynku w Szczecinie liczącym 122 m z wyjątkowymi 30 kondygnacjami z czego 3 to kondygnacje podziemne. Obiekt ten będzie łączył funkcje komercyjne, rekreacyjn...

Szczecin (Śródmieście), al. Wyzwolenia

558 740 PLN (18 200 zł/m2)

1
1
30.7 m2
2021
15760116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25350436 15760116 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,62 m², zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji w samym centrum Szczecina. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, nowoczesnego designu oraz niepowta...

Szczecin (Śródmieście), Zielonego Mostu

860 000 PLN (16 989 zł/m2)

1
1
50.62 m2
2025
15711040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24390947 15711040 W ofercie sprzedaży nietuzinkowe 2 poziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Wojska Polskiego.Mieszkanie składa się: Na I poziomie Z dużego salonu z aneksem kuchennym, oraz małej łazienki z wc. W salonie na podłodze panele, ściany wygładzo...

Szczecin (Pogodno), Aleja Wojska Polskiego

899 000 PLN (10 310 zł/m2)

3
2
87.2 m2
2002