• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 929

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15782291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25839629 15782291 Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49,15 m², położone przy ulicy Mickiewicza. Lokal znajduje się w ocieplonym budynku, z dostępem do dużej piwnicy (20 m²) oraz wspólnej suszarni na poddaszu. Mieszkanie do remontu – idealne p...

Szczecin (Pogodno), Adama Mickiewicza

389 000 PLN (7 915 zł/m2)

2
1
49.15 m2
1925
15801719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26248548 15801719 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Szczecina – na Pogodnie. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój oraz komfort życia.- Przestronne 3 pokoje – 49,83 m²- 11 piętro w kameralnym bloku z ceg...

Szczecin (Pogodno), Andrzeja Frycza-Modrzewskiego

515 000 PLN (10 335 zł/m2)

3
1
49.83 m2
1934
15589385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21957848 15589385 Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Gumieniec w bloku z 2005 roku. Trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 125 m2 i przynależnym miejscem postojowym.W pełni rozkładowe. Z ustawnego salonu wyjście na ogródek z tarasem od stron...

Szczecin (Gumieńce), Poronińska

875 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
1
78.88 m2
2005
15808428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26391755 15808428 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania w kamienicy Nad Odrą (Stołczyn) z bardzo dużym potencjałem. Kilka lat temu wymieniona została instalacja elektryczna i hydraulika, łazienka i kuchnia także są po remoncie. Okna PCV w b...

Szczecin (Stołczyn), Nad Odrą

319 000 PLN (4 832 zł/m2)

3
1
66.02 m2
1930
15709126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24349130 15709126 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 76,15 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecina.Najważniejsze atuty:Doskonała lokalizacja: Mieszkanie usytuowane jest w centrum mia...

Szczecin (Śródmieście), 5 Lipca

950 000 PLN (12 475 zł/m2)

3
2
76.15 m2
2022
15824098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671148 15824098 Nad Odrą to prestiżowy kompleks budynków, powstający w jednym z najciekawszych i coraz modniejszych miejsc Szczecina – na Łasztowni, nad brzegiem rzeki, w miejscu tętniącym życiem- sercu miasta.Miejsce idealne na inwestycje. Przyszła wizytówka miasta...

Szczecin (Śródmieście), Celna

890 000 PLN (14 127 zł/m2)

3
1
63 m2
2024
15534001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20686275 15534001 Oferta dla inwestora lub osoby poszukującej mieszkania gotowego do zamieszkania. Świetna lokalizacja oraz wysoki standard wykończenia to główne atuty tej nieruchomości.Znajduje się ono na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku apartamentowego tu...

Szczecin (Centrum), Szarotki

559 000 PLN (15 141 zł/m2)

2
1
36.92 m2
2023
15706444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24301544 15706444 Przestronne mieszkanie o powierzchni 103,6 m² z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w doskonałej, atrakcyjnej lokalizacji – idealnej dla rodzin oraz osób ceniących wygodę i bliskość miejskich udogodnień.Mieszkanie składa się z trzech dużych, jasnych ...

Szczecin (Śródmieście), Bolesława Krzywoustego

749 000 PLN (7 230 zł/m2)

3
1
103.6 m2
1939
15806539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26341198 15806539 PILNIE DO SPRZEDAŻY - Przestronne mieszkanie dla rodziny na os. Bukowym!Cena do negocjacji.Nieruchomość o powierzchni 74m2, na którą składają się :- 4 pokoje- łazienka- toaleta- kuchnia- balkonObecny czynsz wynosi ok. 1030 zł. Mieszkanie z pełną form...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo), Fioletowa

599 000 PLN (8 095 zł/m2)

4
1
74 m2
1992
15771114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25570125 15771114 Prezentujemy Państwu na sprzedaż pięknie wykończone, 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 49 m2, usytuowane na 8 piętrze Hanza Tower w Szczecinie.Na powierzchnię nieruchomości składa się przestrzenny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysz...

Szczecin (Centrum), al. Wyzwolenia

1 029 000 PLN (21 052 zł/m2)

2
1
48.88 m2
2020
15772549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25613041 15772549 Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w domu czterorodzinnym. Mieszkanie z ogrodem, piwnicą oraz strychem do dyspozycji. Lokalizacja: Nieruchomość położona w Szczecin - Pogodno, w bardzo spokojnej okolicy z szybkim dojaz...

Szczecin (Pogodno), Aleja Wojska Polskiego

475 000 PLN (8 078 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1920
15720045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24581641 15720045 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament położony w pierwszej linii zabudowy nad Odrą, w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Szczecina. Mieszkanie zachwyca zarówno lokalizacją, jak i standardem wykońc...

Szczecin (Centrum), Celna

1 170 000 PLN (24 049 zł/m2)

2
1
48.65 m2
2025