• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Kartograficzna

Znalezionych ofert: 0

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kartograficzna

Znaleźliśmy 4,704 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Warszawa

15881088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilanów 85 m2 4 oddzielne pokoje blisko Pałacu 27623746 15881088 Wilanów 85 m2 cztery oddzielne pokoje blisko Pałacu w WilanowieBiuro Nieruchomości Mościcki prezentuje mieszkanie, które łączy w sobie unikalny, niezwykle ustawny rozkład, prestiżowy adres i absolutną ciszę.NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:4 Oddzielne ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 320 000 PLN (15 579 zł/m2)

4
1
84.73 m2
1987
15858667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27152893 15858667 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z dużym balkonem w super lokalizacji blisko Metra Kabaty przy ulicy Rosoła 13. Mieszkanie ma 59,14 m2, składa się z: - salonu 21,8 m2 - kuchni 10 m2 - sypialni 11 m2 - gabinetu 6,2 m2 - łazienki z wanną 3 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 898 zł/m2)

3
-
59 m2
1990
15790636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25971734 15790636 Rewelacyjna lokalizacja obok Metra Wawrzyszew 500 m. dojazd do centrum 20 minut Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 51 m2, położone na 4 piętrze wieżowca w zielonej, spokojnej części Bielan. 3 jasne pokoje, łazienka, kuchnia. Ekspozycja wschód zachód...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

3
-
50 m2
1977
15889115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27844746 15889115 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana BaleyaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyKlatka czysta, zadbana, regularnie sprzątana, na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania....

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 420 zł/m2)

3
1
65.2 m2
1970
15882691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe cztery pokoje na dwóch poziomach 27673107 15882691 Do kupienia 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 83m2, piętro 4 i 55 z windą, w budynku z 2009r. Targówek Zacisze. Wyremontowane w styczniu 2026 roku, gotowe do wprowadzenia się, w cenie wyposażenie i zabudowa stała, idealne dla rodziny.Mieszkanie to:=...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
-
83 m2
2009
15871591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, komfortowe 2 (lub 3) pokoje do odświeżenia 27471054 15871591 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 54,26 m2, piętro 1317 z windą, w budynku z 2018r., Praga-Południe Gocław.Ustawne, jasne, do odświeżania. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 20,5 m2 z aneksem kuchenn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (17 222 zł/m2)

2
-
54 m2
2018
15870691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie 5 pokoi, taras, prestiżowy adres 27437749 15870691 Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie 101,65m2, piętro 45 z windą, w budynku z 1979 r. Śródmieście, Nowe Miasto. Gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* salon z wyjściem na b...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 675 000 PLN (26 485 zł/m2)

5
-
101 m2
1979
15858653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje w świetnej lokalizacji 27152871 15858653 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 13 bez windy, w kamienicy z 1935 r., Wola Młynów.Mieszkanie do odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 22m2;* pokój 15m2;* osobna kuchnia z oknem...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1935
15849317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje, klimatyzacja, loggia, garaż 26963627 15849317 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45m2, piętro 77 z windą, w budynku z 2018r. Ursus, Szamoty.Gotowe do wprowadzenia się. Super dla singlasingielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do ustalenia.Mieszkanie to: * salon z aneksem ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (17 089 zł/m2)

2
-
45 m2
2018
15879105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608121 15879105 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Marcina Flisa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (otwa...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

931 200 PLN (19 400 zł/m2)

3
1
48 m2
2020
15878767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27600104 15878767 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Zgierskiej BUDYNEK Lokal znajduje się na parterze w nowootwartym hoteluNIERUCHOMOŚĆPowierzchnia 16 m² + antresola 8 m².Lokal składa się z pokoju, sypialni na antresoli, łazienki z prysznicem i pralką....

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
20 m2
2025
15878339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27594112 15878339 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Jana MiklaszewskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,2m2 składa się z:- 4 niezależnych pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toal...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (13 661 zł/m2)

4
1
73.2 m2
1981