• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Wola Płocka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Płocka

Znaleźliśmy 486 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola Warszawa

15886753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-Pokojowe | Blisko Metra | Wola 27766440 15886753 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z:- Zamkniętej kuchni - Dwóch sypialni - Salonu - Łazienki Mieszkanie po remoncie, z ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (18 611 zł/m2)

3
1
36 m2
1960
15886387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | do zamieszkania | piwnica 27756409 15886387 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Wolskiej.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku.Na powierzchnię 37,20m2 składa się:- salon z aneksem kuchennym, z...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (20 270 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15884236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko Centrum | Dwa Pokoje | Wola 27696346 15884236 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 35.50 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni - Salonu- Sypialni- Łazienki - Korytarza 2-pokojowe mieszka...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (19 371 zł/m2)

2
1
35 m2
1966
15881232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie a antresolą | Wola | Cicha okolica 27625652 15881232 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z:- Salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki - Korytarza  Na sprzedaż mieszka...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

752 500 PLN (17 500 zł/m2)

2
1
43 m2
2008
15888420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814069 15888420 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Worcella BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,07m2 składa się z:- przestronny salon – idealny do odpocz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 520 000 PLN (22 330 zł/m2)

3
1
68.07 m2
2018
15887396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27782813 15887396 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Olbrachta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (19 981 zł/m2)

2
1
52.5 m2
2018
15887220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779330 15887220 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Skierniewickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 17 piętrowym budynku. Rok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2 składa się z:-przedpokój – 8 m²-salon z kuchn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (21 781 zł/m2)

3
1
73 m2
2013
15765923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25491380 15765923 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Wyjątkowy apartament o realnej powierzchni 67,0 m2, narożny z ekspozycją południe zachód, tuż przy dzielnicy biznesowej, z dużym potencjałem.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 952 zł/m2)

2
1
62 m2
1956
15812810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26546053 15812810 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIsprzedam mieszkanie po remoncie, w odnowionym bloku z cegły (wymieniona instalacja elektryczna miedziana, piony kanalizacyjne, ocieplenie budynku, wymieniony dach, rynny, odremontowana klatka schodowa, elektryczn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (20 256 zł/m2)

2
-
39 m2
1972
15811815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26442673 15811815 Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskiej Woli.To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca do zamieszkania z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz bardzo dobrą komunikacją do każdej dzielnicy m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (14 118 zł/m2)

2
1
54.54 m2
1955
15745127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25051085 15745127 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 80,1 m², położone na 14. piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu Woli, przy ul. Płockiej 17. Mieszkanie pełnił obecnie funkcję siedziby firmy. Nowy wła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (18 727 zł/m2)

4
2
80.1 m2
2000
15780870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25814124 15780870 Przestronne, wysokie mieszkanie z ogródkiem na Woli – idealne dla osób ceniących wygodę i prywatność.Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m², położone na parterze siedmiopiętrowego budynku z 2016 roku, na zamkniętym i strzeżonym osi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (21 179 zł/m2)

2
1
41.55 m2
2016