• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 571

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15729798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767025 15729798 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,51 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy rozkład i dobre dośw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

905 475 PLN (21 058 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15839008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737587 15839008 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Dwustronne mieszkanie po remoncie, z balkonem, 8 piętro, winda - zieleń, cisza - 2 pokoje z oddzielną kuchnią, 48,43 mkwNieruchomość o powierzchni 48,43m2, w tym rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,53...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (19 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1966
15893561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914287 15893561 Nowy apartament w prestiżowej inwestycji BROWARY WARSZAWSKIE Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowy, luksusowo wykończony apartament, położony w sercu Warszawy w cenionej inwestycji BROWARY WARSZAWKIE, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola (...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 270 000 PLN (35 278 zł/m2)

2
-
36 m2
2020
15889454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850807 15889454 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów szukając...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

788 900 PLN (17 531 zł/m2)

2
1
45 m2
2008
15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15881487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633750 15881487 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Biał...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (11 733 zł/m2)

3
1
75 m2
2004
15821138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639042 15821138 Firma Derbin Nieruchomosci prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m², zlokalizowane w niemal samym centrum Warszawy, przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Narutowicza. To pr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15866243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27316400 15866243 Zamieszkaj w zielonym sercu Mokotowa – klimatyczne mieszkanie na Sielcach przy Łazienkach Królewskich. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju i harmonii. To mieszkanie jest jednym z nich. Położ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1951
15893361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
85m2 - 4 Pokoje | Klimatyzacja | Balkon 19m2 27909458 15893361 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,36 m², położone przy ul. Głębockiej na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze kameralnego, nowoczesnego...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (17 845 zł/m2)

4
-
84 m2
2020
15889357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27849021 15889357 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna, zlokalizowana przy ul. Noakowskiego 14 w kamienicy z 1956 roku, na 4. piętrze z windą. Lokal o powierzchni 87,16 m² został podzielony na dwa niezależne mieszkania i obecnie działa w modelu najmu pokojo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (20 652 zł/m2)

5
2
87.16 m2
1956
15724019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24650347 15724019 Poszukujesz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w otoczeniu zieleni? A może chcesz zamieszkać na Osiedlu Imaginarium, cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku, a dzięki bliskości Lasu Bielańskiego, doskonałej lokalizacji dla osób, kt...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 240 000 PLN (28 000 zł/m2)

3
1
80 m2
2009
15661884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam kawalerkę Marina Mokotów 23489604 15661884 Na sprzedaż kawalerka 34,7 m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów.Nie wymaga remontu, gotowe do zamieszkania, wykończone w dobrym standardzie.Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z dyskretnie wyodrębnioną w pełni wyposażoną kuchnią, posiada duż...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

693 000 PLN (20 382 zł/m2)

1
1
34 m2
2006