• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 552

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15881222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27626274 15881222 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach, w budynku z 2014 roku. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe, z oddzielną i widną kuchnią. Łazienka z wanną, osobne WC. Pokój dzienny i loggia z oknami na pario (południowy-wschód), sypialnia oraz kuch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (17 778 zł/m2)

2
-
54 m2
2004
15871457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470292 15871457 Jasne i funkcjonalne 3 pokoje na Woli Lokal położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Radziwie to przestrzeń stworzona dla osób ceniących funkcjonalność i spokój. Wnętrze jest jasne, neutralne i gotowe do wprowadzenia lub własnej aranża...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 310 000 PLN (20 154 zł/m2)

3
-
65 m2
2009
15869748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27408255 15869748 Przestronny apartament w sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż przy Parku Krasińskich Na sprzedaż prezentujemy apartament zlokalizowany w prestiżowej i bezpiecznej części Śródmieścia, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz Starego Miast...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 650 000 PLN (20 703 zł/m2)

4
-
128 m2
1977
15854011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27069267 15854011 Jasne, 3-pokojowe mieszkanie na Rakowcu - 65,2 m² Na sprzedaż przestronne, trójstronne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim, zadbanym bloku z 1970 roku na warszawskim Rakowcu. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem, doskonałym do...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
-
65 m2
1970
15829183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673458 15829183 Mieszkanie o powierzchni 58 m.² znajduje się na 7, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytku w 2025 roku. Trzypokojowy układ został zaprojektowany w sposób funkcjonalny, z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatn...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (19 828 zł/m2)

3
-
58 m2
2025
15692930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24057109 15692930 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 184,5 m.2, na jednym poziomie , które położone jest na 6 ostatnim piętrze budynku przy ul. Zadumanej na Szczęśliwicach. Wykończone jest materiałami wysokiej klasy jak marmur, trawertyn, podłogi z dre...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 000 PLN (21 467 zł/m2)

5
-
184 m2
2006
15887695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27791219 15887695 Na sprzedaż przestronny, trójstronny apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - al. Niepodległosci na Filtrach. Mieszkanie jest na 4 piętrze w kamienicy z windą, wzniesionej w 1927 roku. Na mieszkanie składają ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 860 000 PLN (24 237 zł/m2)

4
-
118 m2
1927
15806685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26350784 15806685 Na sprzedaż 3-pokojowey apartament w inwestycji Oxygen na Woli, obok Browarów Warszawskich. Ekspozycja na dwie strony świata: część dzienna z dużą loggią od południowego-wchodu, z ciekawym widokiem m.in. na wieżowce prężnie rozwijającej się okolicy R...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 780 000 PLN (33 494 zł/m2)

3
-
83 m2
2013
15893485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913508 15893485 Na sprzedaż designerski, klimatyzowany apartament położony na parterze, z bezpośrednim wejściem od cichego, zielonego dziedzińca. Wysoki standard wykończenia, mieszkanie zostało zaprojekowane przez renomowane studio projektowe. Przestronny salon z...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 275 000 PLN (28 977 zł/m2)

2
-
44 m2
2020
15892431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898826 15892431 Na sprzedaż wygodne, 1-pkojowe mieszkanie z dużą loggią w nowej inwestycji klasy premium- Chmielna Duo- w samym sercu Warszawy. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 30,37m2 i usytuowana jest na 6 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Pokój z ane...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (32 833 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15861651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27209045 15861651 Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z tarasem - Warszawa, Mokotów Na sprzedaż wygodne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,4 m² , położone na drugim piętrze 11-piętrowego budynku w atrakcyjnej części warszawskiego Mokotowa. Układ i st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 900 PLN (19 791 zł/m2)

4
-
96 m2
2005
15705898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24290711 15705898 Przedmiotem sprzedaży jest wygodne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnym punkcie Skoroszy. Mieszkanie jest zadbane i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Układ pomieszczeń : przestronny salon z aneksem kuchennym i z wyjściem na...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 215 000 PLN (17 113 zł/m2)

3
-
71 m2
2014