• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 557

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15829183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26673458 15829183 Mieszkanie o powierzchni 58 m.² znajduje się na 7, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytku w 2025 roku. Trzypokojowy układ został zaprojektowany w sposób funkcjonalny, z wyraźnym podziałem na część dzienną i prywatn...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (19 828 zł/m2)

3
-
58 m2
2025
15692930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24057109 15692930 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 184,5 m.2, na jednym poziomie , które położone jest na 6 ostatnim piętrze budynku przy ul. Zadumanej na Szczęśliwicach. Wykończone jest materiałami wysokiej klasy jak marmur, trawertyn, podłogi z dre...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 950 000 PLN (21 467 zł/m2)

5
-
184 m2
2006
15887695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27791219 15887695 Na sprzedaż przestronny, trójstronny apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - al. Niepodległosci na Filtrach. Mieszkanie jest na 4 piętrze w kamienicy z windą, wzniesionej w 1927 roku. Na mieszkanie składają ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 860 000 PLN (24 237 zł/m2)

4
-
118 m2
1927
15806685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26350784 15806685 Na sprzedaż 3-pokojowey apartament w inwestycji Oxygen na Woli, obok Browarów Warszawskich. Ekspozycja na dwie strony świata: część dzienna z dużą loggią od południowego-wchodu, z ciekawym widokiem m.in. na wieżowce prężnie rozwijającej się okolicy R...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 780 000 PLN (33 494 zł/m2)

3
-
83 m2
2013
15893485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913508 15893485 Na sprzedaż designerski, klimatyzowany apartament położony na parterze, z bezpośrednim wejściem od cichego, zielonego dziedzińca. Wysoki standard wykończenia, mieszkanie zostało zaprojekowane przez renomowane studio projektowe. Przestronny salon z...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 275 000 PLN (28 977 zł/m2)

2
-
44 m2
2020
15892431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898826 15892431 Na sprzedaż wygodne, 1-pkojowe mieszkanie z dużą loggią w nowej inwestycji klasy premium- Chmielna Duo- w samym sercu Warszawy. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 30,37m2 i usytuowana jest na 6 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Pokój z ane...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (32 833 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15861651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27209045 15861651 Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z tarasem - Warszawa, Mokotów Na sprzedaż wygodne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,4 m² , położone na drugim piętrze 11-piętrowego budynku w atrakcyjnej części warszawskiego Mokotowa. Układ i st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 900 PLN (19 791 zł/m2)

4
-
96 m2
2005
15705898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24290711 15705898 Przedmiotem sprzedaży jest wygodne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnym punkcie Skoroszy. Mieszkanie jest zadbane i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Układ pomieszczeń : przestronny salon z aneksem kuchennym i z wyjściem na...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 215 000 PLN (17 113 zł/m2)

3
-
71 m2
2014
15888148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, salon od południa, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27803187 15888148 Twoje 2 pokoje w sercu biznesowego Mokotowa gotowe do zamieszkania lub na wynajem!0% Prowizji 0% Podatku PCC Inwestycyjny MajstersztykSzukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na kompromisy? Odkryj przestrzeń zaprojektowaną z myślą o maksyma...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (21 927 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15885538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PROWIZJI BEZ PCC2% Apartament 4 pokoje Mokotów 27733671 15885538 Przestronne 4 pokoje na parterze z 40m2 ogródkiem i 10m2 tarasem.Design i Natura na Mokotowie (0% PCC 0% Prowizji)Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem.Prezentujemy wyjątkowy, czteropokojowy apartament położony na par...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (19 247 zł/m2)

4
2
93 m2
2026
15885515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0%PCC, BEZ PROWIZJI, Mieszkanie 4 pokoje Mokotów 27733571 15885515 BEZ PROWIZJI - BEZ PCC 2% - APARTAMENT 4-POKOJOWY z loggią z widokiem na zieleń - UL. CYBERNETYKI w drugiej linii zabudowy.Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać życiową równowag...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 475 000 PLN (18 671 zł/m2)

4
1
79 m2
2026
15885266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PROWIZJI, BEZ PCC, 2pok.,ogródek,OKAZJA! 27721608 15885266 Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC 0% Prowizji)Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: Rodzinny 2 pokojowy apartament 38 m² z łazienką.Prezentuj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
1
38 m2
-