• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 558

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913508 15893485 Na sprzedaż designerski, klimatyzowany apartament położony na parterze, z bezpośrednim wejściem od cichego, zielonego dziedzińca. Wysoki standard wykończenia, mieszkanie zostało zaprojekowane przez renomowane studio projektowe. Przestronny salon z...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 275 000 PLN (28 977 zł/m2)

2
-
44 m2
2020
15892431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27898826 15892431 Na sprzedaż wygodne, 1-pkojowe mieszkanie z dużą loggią w nowej inwestycji klasy premium- Chmielna Duo- w samym sercu Warszawy. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 30,37m2 i usytuowana jest na 6 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Pokój z ane...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (32 833 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15861651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27209045 15861651 Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z tarasem - Warszawa, Mokotów Na sprzedaż wygodne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96,4 m² , położone na drugim piętrze 11-piętrowego budynku w atrakcyjnej części warszawskiego Mokotowa. Układ i st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 900 PLN (19 791 zł/m2)

4
-
96 m2
2005
15705898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24290711 15705898 Przedmiotem sprzedaży jest wygodne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnym punkcie Skoroszy. Mieszkanie jest zadbane i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Układ pomieszczeń : przestronny salon z aneksem kuchennym i z wyjściem na...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 215 000 PLN (17 113 zł/m2)

3
-
71 m2
2014
15888148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, salon od południa, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27803187 15888148 Twoje 2 pokoje w sercu biznesowego Mokotowa gotowe do zamieszkania lub na wynajem!0% Prowizji 0% Podatku PCC Inwestycyjny MajstersztykSzukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na kompromisy? Odkryj przestrzeń zaprojektowaną z myślą o maksyma...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (21 927 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15885538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PROWIZJI BEZ PCC2% Apartament 4 pokoje Mokotów 27733671 15885538 Przestronne 4 pokoje na parterze z 40m2 ogródkiem i 10m2 tarasem.Design i Natura na Mokotowie (0% PCC 0% Prowizji)Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem.Prezentujemy wyjątkowy, czteropokojowy apartament położony na par...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (19 247 zł/m2)

4
2
93 m2
2026
15885515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0%PCC, BEZ PROWIZJI, Mieszkanie 4 pokoje Mokotów 27733571 15885515 BEZ PROWIZJI - BEZ PCC 2% - APARTAMENT 4-POKOJOWY z loggią z widokiem na zieleń - UL. CYBERNETYKI w drugiej linii zabudowy.Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać życiową równowag...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 475 000 PLN (18 671 zł/m2)

4
1
79 m2
2026
15885266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PROWIZJI, BEZ PCC, 2pok.,ogródek,OKAZJA! 27721608 15885266 Okazja cenowa: 2 pokoje z tarasem 5m2 i ogródkiem 14m2. Twoja Przestrzeń na Mokotowie PCC 0% Prowizji)Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Wyróżniona Oferta: Rodzinny 2 pokojowy apartament 38 m² z łazienką.Prezentuj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15885232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0%PCC, BEZ PROWIZJI, Mieszkanie 2 pokojowe,ogródek 27721008 15885232 Mieszkanie 2 pokojowe , dwustronne, południowe z ogródkiem i balkonem bez prowizji i podatku PCC 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego MokotowaOdkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem Starego Mo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 025 000 PLN (17 982 zł/m2)

2
1
57 m2
-
15855866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 3 pokoje, Wołoska, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27076616 15855866 Apartament 70 m² z Południową EkspozycjąStandard Premium 0% PCC Bez Prowizji Inwestycja w Styl ŻyciaOdkryj miejsce, gdzie wielkomiejski szyk biznesowego Mokotowa spotyka się z kameralnym spokojem i elegancją Starego Służewca. To propozycja dla osó...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 476 000 PLN (21 086 zł/m2)

3
2
70 m2
-
15854316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Wołoska - Mokotów, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27072812 15854316 Zachody słońca nad Mokotowem - Twoje 28 m² z 14m2 ogródkiem. Wysokość 3,48m !0% Prowizji 0% Podatku PCC Inwestycyjny MajstersztykSzukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na kompromisy? Odkryj przestrzeń zaprojektowaną z myślą o maksymalnym ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

603 900 PLN (21 568 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15853683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje nowe mieszkanie na Mokotowie 3 pok. 48m2 27054368 15853683 Design, Ekologia i Twój Nowy Adres na Mokotowie (0% PCC 0% Prowizji)Zainwestuj w przyszłość bez zbędnych kosztów na start. Oferujemy zakup bezpośrednio od dewelopera, co oznacza oszczędność 2% na podatku PCC, brak prowizji oraz niższe opłaty notaria...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

952 800 PLN (19 850 zł/m2)

3
1
48 m2
2026