• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 540

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15854315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe Mokotów, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27072809 15854315 Top Floor z widokiem - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa0% Prowizji 0% Podatku PCC Stan DeweloperskiSzukasz mieszkania, które łączy wielkomiejski styl Służewca z klimatem Starego Mokotowa? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję na ostatnim pięt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

973 145 PLN (24 329 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15893561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914287 15893561 Nowy apartament w prestiżowej inwestycji BROWARY WARSZAWSKIE Oferujemy na sprzedaż zupełnie nowy, luksusowo wykończony apartament, położony w sercu Warszawy w cenionej inwestycji BROWARY WARSZAWKIE, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wola (...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 270 000 PLN (35 278 zł/m2)

2
-
36 m2
2020
15888853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830508 15888853 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium , zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej 23E z 2013 r. na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowej inwestycji Osiedle Sakura . Nazwa „Sakura” w jęz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (22 813 zł/m2)

2
-
32 m2
2013
15895036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe | Park Szczęśliwicki | 3. piętro 27956153 15895036 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego apartamentu o powierzchni 112 m², położonego przy ul. Włodarzewskiej na warszawskiej Ochocie, bezpośrednio przy Parku Szczęśliwickim. To propozycja dla osób poszukujących kom...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (16 518 zł/m2)

4
2
112 m2
1999
15888842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27830413 15888842 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni blisko 51 m², położone na parterze budynku przy ul. Cyrklowej na warszawskiej Pradze-Południe.To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania z trz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (15 521 zł/m2)

3
1
50.9 m2
1970
15867724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27350382 15867724 Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne i niezwykle komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,4 m², położone w prestiżowej części Miasteczko Wilanów, przy ul. Ulica Wilanowska 5.To propozycja dla osób, które szukają harmonii pomiędzy miejskim st...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 594 zł/m2)

3
2
71.4 m2
2008
15888376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27811177 15888376 Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na czwartym piętrze budynku z windą przy ul. Karabeli 13 na warszawskim Bemowie – jednej z najbardziej cenionych i wygodnych części tej dzielnicy.To miejsce, które doskonal...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 000 PLN (13 891 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15865044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27280411 15865044 APARTAMENT Z DUSZĄ 67,5 m² M. CALLAS PROJEKT ARCHITEKTA OSTATNIE PIĘTROSą mieszkania… i są miejsca, które od pierwszego kroku dają poczucie, że to właśnie tutaj chcesz zostać.Ten apartament przy ul. Marii Callas 10 to coś więcej niż przestrzeń – ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 866 zł/m2)

4
2
67.2 m2
2024
15893041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899828 15893041 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia nieruchomości to 43 m2 w tym (mieszkanie 40,8 m2 plus piwnica 2,2 m2)Po...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (15 093 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15850281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26992988 15850281 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na parterze, w nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce przy ul. Krzyż&am...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

2
-
53 m2
2018
15370641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17019191 15370641 Nieruchomość znajduje sie na ulicy Meander na ostatnim 10 piętrze .Budynek zadbany, po remoncie klatek schodowych, wymianie elektryki i podłóg i wind.Mieszkanie składa się z:- trzech niezależnych pokoi: 21.81m, 10.06m, 11.83m- widnej kuchni w zabudow...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
63 m2
1970
15887712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27792167 15887712 Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla oraz widokiem na Park Bródnowski.Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Li...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (17 903 zł/m2)

3
1
62 m2
2015