• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 538

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15850281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26992988 15850281 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na parterze, w nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce przy ul. Krzyż&am...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

2
-
53 m2
2018
15370641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17019191 15370641 Nieruchomość znajduje sie na ulicy Meander na ostatnim 10 piętrze .Budynek zadbany, po remoncie klatek schodowych, wymianie elektryki i podłóg i wind.Mieszkanie składa się z:- trzech niezależnych pokoi: 21.81m, 10.06m, 11.83m- widnej kuchni w zabudow...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
63 m2
1970
15887712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27792167 15887712 Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe dwustronne mieszkanie o pow. 62,15 m2 bardzo blisko Metro Bródno. Posiada duży 7,3 m2 balkon z ekspozycją południową wychodzący na teren osiedla oraz widokiem na Park Bródnowski.Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Li...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (17 903 zł/m2)

3
1
62 m2
2015
15894816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikatowy apartament ul. Koszykowa przy Alei Róż 27949021 15894816 Oferujemy do sprzedaży unikatowy apartament w najbardziej prestiżowej części Warszawy:Adres - ulica Koszykowa 14 - wyjątkowo pięknie odrestaurowana kamienica z 1937 roku. Apartament dwustronny, z możliwością używania dwóch wejść.Usytułowany na drugim...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 877 600 PLN (37 285 zł/m2)

3
1
104 m2
1937
15873024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27511169 15873024 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 45 m², zlokalizowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kłopot w Warszawie. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, funk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2015
15861585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208399 15861585 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Mikroapartament inwestycyjny 15 m² Wola Balkon Garaż podziemnyCena za m²: 24 000 złPowierzchnia: 15 m²Liczba pokoi: 1Piętro: 6Rynek: wtórnyRodzaj zabudowy: blokStan: w pełni umeblowane, gotowe d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

360 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
15 m2
2019
15845911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26872239 15845911 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,9 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku z windą z 2008 roku. Lokal znajduje się w jednej z najbardziej wygodnych części Urs...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 106 zł/m2)

1
1
35.9 m2
2008
15785085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 2 pok . mieszkanie na Białołęce 25866353 15785085  Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,9m2 z ogródkiem o pow 23,44m2  oraz  tarasem o pow.5,38m2 w budynku z 2020r przy ul. Głębockiej 115 na warszawskiej Białołęce.Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym...

Warszawa (Białołęka), Głębocka

799 000 PLN (16 306 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15792272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z garderobą 26011739 15792272  Mieszkanie trzypokojowe z zabudowana loggią i oddzielną garderobą na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek.Całkowita powierzchnia 60,6 ㎡ z pomieszczenie przynależnym piwnicą o powierzchni 1,7m2.Powierzchnia mieszkania to 58,9 m2 + zabudowana logg...

Warszawa (Targówek), Turmoncka

639 000 PLN (10 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1971
15371538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 2 pok. mieszkanie na Bródnie 17039449 15371538  Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie  o pow. 37,7m2 na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym na Bródnie przy ul. Kondratowicza.NIERUCHOMOŚĆ:Lokal składa się z dużego pokoju o pow. 16m2 który jest połączony z kuchnią ( aneks), sypialni o pow. 9m2, łazienki or...

Warszawa (Targówek), Ludwika Kondratowicza

560 000 PLN (15 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1973
15876471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do wprowadzenia 3 pokoje, kameralne osiedle 27538976 15876471  Słoneczne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,11 m2, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Warzelniczej, w budynku z 2020 r., natomiast zamieszkiwane jest od 2022 roku. Nieruchomość w pełni wyposażona, gotowa do wprowadzenia, idealna dla ro...

Warszawa (Białołęka), Warzelnicza

819 000 PLN (14 891 zł/m2)

3
1
55 m2
2020
15886400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 3 pok . mieszkanie na Bródnie 27756739 15886400  Najlepsze mieszkanie 3 pokojowe w tym metrażu.Do sprzedaży 3 pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o pow. 47,9 m2 na 10 piętrze 10p przy ul. Wyszogrodzkiej na warszawskim Targówku.Składa się z dużego pokoju z loggią, 2 sypialni , kuchni z oknem ,...

Warszawa (Targówek), Wyszogrodzka

520 000 PLN (11 064 zł/m2)

3
1
47 m2
1973