• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 530

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15894940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 4 pok.z balkonem 11m,BEZ Prowizji i PCC 27952069 15894940 Prestiżowy, 4-pokojowy apartament 93m2 z dużym balkonem - blisko biznesowego serca WoliSzukasz bezkompromisowej przestrzeni, która łączy luksusowy metraż, idealny podział stref oraz doskonałą lokalizację? Ten dwustronny, niezwykle komfortowy apartame...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (15 591 zł/m2)

4
2
93 m2
2026
15876660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27544377 15876660 Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Wilanów, 59,8 m², 2 pokoje + loggia, miejsca parkingowe w cenieMieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskiego Wilanowa. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w kam...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

2
1
59 m2
2012
15799134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181870 15799134 Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem dzięki bliskości metra i świetnej komunikacji.Słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1970 roku na warszawskich Starych Bielan...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (14 146 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15781645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25832258 15781645 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.2 m², położone na 2. piętrze w zadbanym wieżowcu z dwiema windami na Stegnach.Idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i inwestycja pod wynajem.Układ i standard:jasny salon z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 179 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15894941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Penthouse 4 pok. z tarasem 150m2, BEZ Prowizji 27952070 15894941 Unikalny Penthouse: Luksusowy apartament 107 m² z gigantycznym tarasem (150 m²) - blisko serca WoliSzukasz bezkompromisowej przestrzeni, która redefiniuje pojęcie miejskiego luksusu? Ten spektakularny, dwustronny apartament na 9 piętrze to propozycja...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (24 299 zł/m2)

4
2
107 m2
2026
15894938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Penthouse z tarasem, 4pokoje, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27952071 15894938 Prestiżowy, 5-pokojowy apartament 142 m² z panoramiczną strefą dzienną - Mokotów0% Prowizji Bez PCC 2% Standard Premium Doświetlenie z 3 stron świataSzukasz bezkompromisowej przestrzeni, która redefiniuje pojęcie miejskiego komfortu? Ten spektakul...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 735 000 PLN (19 261 zł/m2)

5
2
142 m2
2026
15894939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe Wola, BEZ Prowizji i PCC 27952068 15894939 Wygodny 3-pokojowy apartament z ogromną loggią z balkonem i zachodnią  ekspozycją - blisko biznesowego serca WoliSzukasz mieszkania, które łączy prestiżową lokalizację, zaawansowane technologie jutra i perfekcyjnie zaplanowaną przestrzeń? Ta nierucho...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (15 455 zł/m2)

3
2
77 m2
2026
15885651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27735049 15885651 Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 3. piętrze w budynku z windą, na zielonych i spokojnych Stegnach. To świetna propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestycyjnie pod wynajem na pokoje.Układ pomieszczeń:4 niezależne pokojeoddz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

865 000 PLN (13 516 zł/m2)

4
1
64 m2
1973
15894942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Penthouse 4 pok. z tarasem 150m2, BEZ Prowizji 27952072 15894942 Unikalny Sky Penthouse: Luksusowy apartament 133 m² z tarasami i loggiami (80 m²) na 14. piętrze - WolaSzukasz bezkompromisowej przestrzeni, która redefiniuje pojęcie luksusu na najwyższym poziomie? Ten spektakularny, dwustronny penthouse usytuowany ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 465 000 PLN (26 053 zł/m2)

5
2
133 m2
2026
15774324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 48m2 | Warszawa, Rakowiec 25648983 15774324 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie (Rakowiec),- 48 m²Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 3. piętrze w budynku przy ul. Wiślickiej na warszawskiej Ochocie (Rakowiec).Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inw...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (18 750 zł/m2)

3
-
48 m2
1975
15885650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27735048 15885650 Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone przy ul. Iberyjskiej.Lokal składa się z salonu z wyjściem na przestronny balkon, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie jest dobrze rozplanowane, z wyraźnym podziałem ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (14 773 zł/m2)

2
1
44 m2
1973
15881464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27632564 15881464 Mieszkanie idealne zarówno dla osób szukających lokalu do własnej aranżacji, jak i inwestorów.32 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, niskim budynku z lat 50, przy ul. Obozowej na warszawskiej Woli. Wysokość pomieszczeń ok. 2,8 m, charakterystycz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
32 m2
1955