• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 449

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15845911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26872239 15845911 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,9 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku z windą z 2008 roku. Lokal znajduje się w jednej z najbardziej wygodnych części Urs...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 106 zł/m2)

1
1
35.9 m2
2008
15844413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne 2-pokoje w zrewitalizowanej kamienicy 26835743 15844413  Wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi - ul. Folwarczna 7 kamienica zrewitalizaowana w 2022r.To idealna propozycja dla osób ceniących klimat Starej Pragi, wysokie wnętrza i dopracowaną architekturę z historią. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ...

Warszawa (Praga-Północ), Folwarczna

770 000 PLN (19 744 zł/m2)

2
1
39 m2
1936
15571017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie po remoncie 21560336 15571017  Komfortowe 3 pok. widokowe mieszkanie o świetnym rozkładzie gotowe do zamieszkania.Lokal znajduje się na 10, ostatnim, piętrze wieżowca, skąd rozpościera się spektakularny widok na Warszawę - od Białołęki, po Śródmieście. To oferta skierowana do kli...

Warszawa (Targówek), Krasnobrodzka

830 000 PLN (13 175 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15843832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26816844 15843832 REZERWACJA DO 31.05.2026 R.Na sprzedaż funkcjonalne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,37 mkw.,położone na piątym piętrze w budynku z windą, tuż przy stacji metra.To możliwe, jeśli istnieje możliwość zamieszkania, jako całość pod mieszkaniem.W...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (21 568 zł/m2)

2
1
44 m2
2016
15894947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27952906 15894947 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35 m2 w świetnej lokalizacji na warszawskim Bródnie - niedaleko metra. Mieszkanie składa się z:- 3 pokoi (podłoga parkiet jesionowy)-oddzielnej (widnej) kuchni z u...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

614 000 PLN (15 350 zł/m2)

3
-
40 m2
1968
15719066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie po remoncie 24560158 15719066 Komfortowe 3 pok. widokowe mieszkanie o świetnym rozkładzie gotowe do zamieszkania.Lokal znajduje się na 10, ostatnim, piętrze wieżowca, skąd rozpościera się spektakularny widok na Warszawę - od Białołęki, po Śródmieście. To oferta skierowana do klie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 175 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15857627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, rozkładowe, M1 200 m, inwestycyjnie 27128478 15857627 Mam przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie tuż obok Metra StokłosyNAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- 200 metrów od wejścia do Metra Stokłosy-  3 ustawne, nieprzechodnie pokoje (łatwe do zaaranżowania jako inwestycja pod w...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
-
62 m2
1979
15894940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 4 pok.z balkonem 11m,BEZ Prowizji i PCC 27952069 15894940 Prestiżowy, 4-pokojowy apartament 93m2 z dużym balkonem - blisko biznesowego serca WoliSzukasz bezkompromisowej przestrzeni, która łączy luksusowy metraż, idealny podział stref oraz doskonałą lokalizację? Ten dwustronny, niezwykle komfortowy apartame...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (15 591 zł/m2)

4
2
93 m2
2026
15799134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181870 15799134 Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem dzięki bliskości metra i świetnej komunikacji.Słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m² położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1970 roku na warszawskich Starych Bielan...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (14 146 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15781645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25832258 15781645 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.2 m², położone na 2. piętrze w zadbanym wieżowcu z dwiema windami na Stegnach.Idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i inwestycja pod wynajem.Układ i standard:jasny salon z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (15 179 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15894941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Penthouse 4 pok. z tarasem 150m2, BEZ Prowizji 27952070 15894941 Unikalny Penthouse: Luksusowy apartament 107 m² z gigantycznym tarasem (150 m²) - blisko serca WoliSzukasz bezkompromisowej przestrzeni, która redefiniuje pojęcie miejskiego luksusu? Ten spektakularny, dwustronny apartament na 9 piętrze to propozycja...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (24 299 zł/m2)

4
2
107 m2
2026
15894938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Penthouse z tarasem, 4pokoje, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27952071 15894938 Prestiżowy, 5-pokojowy apartament 142 m² z panoramiczną strefą dzienną - Mokotów0% Prowizji Bez PCC 2% Standard Premium Doświetlenie z 3 stron świataSzukasz bezkompromisowej przestrzeni, która redefiniuje pojęcie miejskiego komfortu? Ten spektakul...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 735 000 PLN (19 261 zł/m2)

5
2
142 m2
2026