• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 412

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

14941297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z wysokim standardem, Metro Wilanowska 5223634 14941297 Apartament zlokalizowany na zamkniętym chronionym osiedlu, wysoki standard, klimatyzacja z rozdzieloną strefą nocną i dzienną. Miejsce garażowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska;  Powierzchnia mieszkalna: 93,5 m² * Liczba pokoi: 3 * Piętro: 2 *...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 880 000 PLN (20 215 zł/m2)

3
2
93 m2
2008
15877312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27565767 15877312 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerUlica Literacka leży w zacisznym miejscu na styku Żoliborza i Bielan. I właśnie tutaj pod numerem 11 mam do zaproponowania Państwu wygodne, ciche, widne i ustawne mieszkanie położone na 5 piętrze budynku z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (16 447 zł/m2)

3
-
76 m2
2007
15391403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17515654 15391403 Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę w cichej, bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie. Idealna dla singla lub na inwestycję. Mieszkanie ma około 30 mkw. Posiada salon, aneks kuchenny, łazienkę z toaletą, hol oraz balkon. Pomimo niedużej powierzchni m...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 931 zł/m2)

1
1
29 m2
1964
15857808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133626 15857808 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 859 PLN (16 777 zł/m2)

4
1
59 m2
2026
15886412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27757094 15886412 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 mkw, położone w cichej i spokojnej części Ursynowa- bardzo blisko metra Stokłosy.Nieruchomość znajduje się w niskim budynku, co zapewnia kameralną atmosferę i komfort codzie...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1979
15857802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27133628 15857802 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

757 330 PLN (17 612 zł/m2)

2
1
43 m2
2027
15857807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27133625 15857807 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 772 PLN (19 218 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15862362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27225013 15862362 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem Praga-Południe 61,8 m² wysoki standardNa sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na Pradze-Południe przy ul. Żupnicz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (25 410 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15894871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27950010 15894871 Sprzedam bezpośrednio Marina Mokotów ul. Przejazd 4 , 89,2m2 plus 2 duże tarasy. Na podłogach i blatach marmury granity. Meble w cenie. W zasięgu ręki sklepy, restauracje, spa przedszkole, szkoła, park, centrum 10 min. Osiedle prestiżowe. Chce sprzed...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (21 300 zł/m2)

4
-
89.2 m2
2006
15894832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949684 15894832 Budynek:Kameralny budynek. W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa oraz domy jednorodzinne. Lokalizacja:Szukasz idealnego balansu pomiędzy komfortem własnego domu a wygodą mieszkania w mieście? Poznaj tę wyjątkową nieruchomość w willowej, zielonej częś...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (16 837 zł/m2)

4
2
98 m2
2002
15870504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27429453 15870504 Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy z 1936 roku, wyposażonej w windę.Okna wychodzą zarówno na dziedziniec jak i na ulicę .Pokoje I, II, III → okna na północny - zachód (NW)Kuchnia → okna na południowy - wschód (SE)Składa się z:- salon:...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (19 988 zł/m2)

3
1
82.5 m2
1936
15891014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884623 15891014 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na terenie Osiedla Leśnego przy ul. Księcia Bolesława 7E w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Bemowa, tuż przy Fortach Bema. To nieruchomość, kt...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
-
55 m2
2006