• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 413

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15822120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598801 15822120 Unikatowy Design przy samym Parku - apartament przy ul. Szczęśliwickiej, położony w prestiżowej inwestycji Dom Awangarda z 2017 roku Standard Premium. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, trzypokojowego apartamentu o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (25 581 zł/m2)

3
-
86 m2
2017
15829845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Warszawa Żoliborz 44 m2 26645697 15829845 Warszawa Żoliborz. Polecamy mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni 44 m2, 2 pokojowe, mieszkanie z osobną jasną kuchnią, czyli z oknem oczywiście. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie nie wymaga remontu (oczywiście to zależy od wi...

Warszawa (Żoliborz), Boguckiego

690 000 PLN (15 682 zł/m2)

2
1
44 m2
1965
15865091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27285150 15865091 Są mieszkania, które po prostu działają - dobrze zaprojektowane, świetnie skomunikowane i położone w zielonej części miasta. To jest dokładnie ten przypadek.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,70 m², zlokalizowane na Mokotowie przy Ale...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (17 956 zł/m2)

2
1
36.7 m2
1967
15872470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495476 15872470 4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 67 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych.Układ mieszkania :- salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - WC 3m2 , - przedpokój - balkon- na wyższym poziomie trzy pokoje ( ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (13 636 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15872965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27508057 15872965 Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać historię – o wygodzie, tempie miasta i codzienności, która po prostu działa. To jest właśnie jeden z tych adresów.Trzy pokoje, nowe budownictwo i lokalizacj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 544 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
15794168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26062549 15794168 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie 50,6 m2 - od zaraz, tylko w SDP Nieruchomości!!! Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60 m2, które znajduje się na czwartym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (15 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2007
15868243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369609 15868243 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie - Centrum, ul. Śliska , w sąsiedztwie Parku Świętokrzyskiego i Pałacu Kultury i Nauki. MIESZKANIE znajduje się na 13. piętrze w 15-piętrowym budynku z windą. Układ: salon (12,8 m2) sypialnia ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (20 556 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15841613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792487 15841613 Prezentujemy Państwu słoneczny, komfortowy apartament o powierzchni 63,5 mkw położone na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Znajduje się na 36 piętrze i ma południową ekspozycję okien.Pełna własność, można przy zakupie posiłkować się kredytem. Rozkład m...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (19 841 zł/m2)

2
2
63 m2
2006
15893737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917687 15893737 Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu: Miasto moje pod inwestycję lub do zamieszkania dla pary.Pożądana lokalizacja.Kameralne, ogrodzone i strzeżone osiedle wybudowane w 2021r.Teren wokół przyjaźnie zagospodarowany z myślą o dzieciach i młodz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (16 073 zł/m2)

2
1
41 m2
2021
15893168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27902701 15893168 Przytulne, ustawne 2 pokoje z osobna, widną kuchnią, świetnie skomunikowane i rewelacyjnej, ceniona przez wielu lokalizacji - Starego Mokotowa! Dzięki bliskości komunikacji miejskiej, dojazd do Centrum i innych dzielnic jest szybki i bezproblemowy, a...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (17 245 zł/m2)

2
1
49 m2
1951
15840762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785546 15840762 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,05 mkw z ogrodem, zlokalizowane na parterze w kameralnym segmencie dwulokalowym (budynek jednorodzinny dwulokalowy).Nieruchomość posiada osobną księgę wieczystą, grunt jest w pełni uregulo...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

909 000 PLN (11 506 zł/m2)

3
1
79 m2
2025
15891360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27895094 15891360 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli, na pograniczu Muranowa i Śródmieścia, przy ul. Okopowej 56 . To idealna propozycja dla os&oacut...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (23 247 zł/m2)

3
-
77 m2
2008