• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 412

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882702 15890638 Nowoczesne, jasne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,57 m² w prestiżowej inwestycji Novélia Bemowo – gotowe do odbioru i wykończenia dokładnie według własnego stylu oraz potrzeb.To propozycja dla osób, które szukają now...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 010 000 PLN (15 172 zł/m2)

3
2
66.57 m2
2024
15884252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698461 15884252 Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w budynku z końca lat 50-tych. To propozycja dla osób, które szukają klimatu starej zabudowy i chcą urządzić wnętrze według własnej wizji.Najważniejsze informacje:2 niezal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (19 111 zł/m2)

2
1
45 m2
1957
15683214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23893103 15683214 Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i wyjątkowo dobrze doświetlone mieszkanie położone na szóstym piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku. Oferowane mieszkanie jest idealne zarówno dla rodziny, pary, singla, jak i jako inwestycja na wynajem dłu...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (17 093 zł/m2)

2
1
43 m2
1967
15841885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26800997 15841885 Zamieszkaj w samym sercu historycznej Warszawy ! Mieszkanie w zabytkowej kamienicy łączy elegancję przedwojennej stolicy z nowoczesnym komfortem. Gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane i wyposażone. Z przyjemnością prezentuję Pańs...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (21 875 zł/m2)

2
-
48 m2
1954
15785073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25865929 15785073 ? Oferta sprzedaży apartamentu inwestycyjnego – Wolska Residence, Warszawa ?Szukasz gotowej inwestycji, która zacznie zarabiać od pierwszego dnia? Ten apartament typu studio o powierzchni 24,42 m² to strzał w dziesiątkę dla inwesto...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (20 792 zł/m2)

1
1
24 m2
2017
15868113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365472 15868113 Są mieszkania, które już od progu dają poczucie przestrzeni, światła i komfortu życia — ta nieruchomość zdecydowanie do nich należy. Wyjątkowo funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 80 m², położone na 2. piętrze kameralne...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (18 429 zł/m2)

3
1
70 m2
2016
15841814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798295 15841814 Przestronne 4 pokoje z balkonem Gocław 70 m² Dwustronne Do remontuFunkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na warszawskim Gocław – w zielonej, spokojnej i świetnie skomunikowanej części Warszaw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 125 PLN (12 502 zł/m2)

4
1
70 m2
1985
15889761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861238 15889761 Słoneczne 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy - 5 min od Metra Ursynów TgQPHd[] TgQPHd[] Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m²TgQPHd[] , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ursynowa. KLUCZOWE A...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
-
63 m2
1978
15891118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe_ komórka_garaż- po remoncie w 2022 27887915 15891118 Bez prowizji od KupującegoKomfortowe, słoneczne 3-pokojowe  mieszkanie z miejscem garażowym oraz komórką na warszawskiej Białołęce na Osiedlu Regaty. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2022r.Cisza, spokój i zieleń wokół zapewniające wytchnienie od z...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (12 727 zł/m2)

3
1
66 m2
2009
15875176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525725 15875176 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowy (przez nikogo wcześniej nie zamieszkały), wykończony w wysokim standardzie, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usytuowany jest na 4 z 8 pięter. Mie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 285 000 PLN (32 125 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15798123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji 26162158 15798123 Mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 zostało powiększona o kilka metrów kwadratowych.Za zgoda spółdzielni dla całego pionu w tym budynku do mieszkań dołączono fragment korytarza około 3 m2.Loggia o powierzchni około 6 m2 została całkowicie zabudowana dzi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15888156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27804152 15888156 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 z pięknym widokiem na panoramę Warszawy!!!Podstawowe informacje:Mieszkanie przeszło kilka lat temu generalny remont...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

3
1
50 m2
1968