• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 473

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15486580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzypokojowe mieszkanie na parterze, Wola Odolany 19637654 15486580 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 zlokalizowane na warszawskiej Woli, przy ul. Juliana Konstantego Ordona.W skład mieszkania wchodzą:Pokój dzienny (25 m2)Sypialnia (12 m2)Sypialnia II (15 m2)KuchniaŁazienka z oknemKorytarzDoda...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 418 zł/m2)

3
-
67 m2
1962
15477884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z ogódkiem na Miasteczku Wilanów 19449275 15477884 Ofertuję na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie mieści się na parterze trzypiętrowego budynku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną.Mieszkanie składa się z kuchni w aneksi...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 180 000 PLN (20 345 zł/m2)

2
1
58 m2
2007
15467959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 jasne pokoje w Miasteczku Wilanów 19226051 15467959 Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 40 m2 na Miasteczku Wilanów.Mieszkanie jest usytuowane na ostatnim, IV piętrze budynku oddanego do użytku w III kw. roku 2017. Na zamkniętym terenie wspólnym znajduje się plac zabaw dla ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

829 000 PLN (20 725 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15428000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie 18341250 15428000 Posiadamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie.Mieszkanie do  remontu i własnej aranżacji.Mieszkanie składa się z:-dwóch osobnych pokoi,-kuchni, -łazienki,-piwnicy.Mieszkanie do częściowego remontu i własnej aranżacji.Mieszkanie znajduje si...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

598 000 PLN (15 333 zł/m2)

2
1
39 m2
1970
15415525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje na sprzedaż 18029358 15415525 Hampton Home z przyjemnością prezentuje na sprzedaż urocze mieszkanie 2-pokojowe położone w sercu Pragi Północ. Mieszkanie zostało niedawno poddane kompleksowemu remontowi, co zapewnia nowym właścicielom wyjątkowy komfort i estetykę.Mieszkanie mieści...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (19 975 zł/m2)

2
-
40 m2
1956
14941270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na słonecznym osiedlu, Metro Natolin 5223637 14941270 Słoneczne, dwustronne mieszkanie tuż przy metrze Natolin. Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest bardzo zadbane, zamieszkałe od samego początku przez pierwszych właścicieli. Nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
2
80 m2
2009
14941297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z wysokim standardem, Metro Wilanowska 5223634 14941297 Apartament zlokalizowany na zamkniętym chronionym osiedlu, wysoki standard, klimatyzacja z rozdzieloną strefą nocną i dzienną. Miejsce garażowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska;  Powierzchnia mieszkalna: 93,5 m² * Liczba pokoi: 3 * Piętro: 2 *...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 880 000 PLN (20 215 zł/m2)

3
2
93 m2
2008
15877312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27565767 15877312 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerUlica Literacka leży w zacisznym miejscu na styku Żoliborza i Bielan. I właśnie tutaj pod numerem 11 mam do zaproponowania Państwu wygodne, ciche, widne i ustawne mieszkanie położone na 5 piętrze budynku z...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (16 447 zł/m2)

3
-
76 m2
2007
15391403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 17515654 15391403 Przedstawiam do sprzedaży kawalerkę w cichej, bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie. Idealna dla singla lub na inwestycję. Mieszkanie ma około 30 mkw. Posiada salon, aneks kuchenny, łazienkę z toaletą, hol oraz balkon. Pomimo niedużej powierzchni m...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (17 931 zł/m2)

1
1
29 m2
1964
15857808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133626 15857808 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

989 859 PLN (16 777 zł/m2)

4
1
59 m2
2026
15886412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27757094 15886412 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 mkw, położone w cichej i spokojnej części Ursynowa- bardzo blisko metra Stokłosy.Nieruchomość znajduje się w niskim budynku, co zapewnia kameralną atmosferę i komfort codzie...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1979
15857802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27133628 15857802 Nie jestem agentem, który „ma najwięcej mieszkań”.Jestem tą osobą, która pilnuje, żebyś nie podpisał złej umowy.A potem sprawia, że Twoje mieszkanie wygląda lepiej niż w katalogu.Pomagam kupującym przejść przez proces bez stresu i...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

757 330 PLN (17 612 zł/m2)

2
1
43 m2
2027