• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15862362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27225013 15862362 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem Praga-Południe 61,8 m² wysoki standardNa sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na Pradze-Południe przy ul. Żupnicz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (25 410 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15894871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27950010 15894871 Sprzedam bezpośrednio Marina Mokotów ul. Przejazd 4 , 89,2m2 plus 2 duże tarasy. Na podłogach i blatach marmury granity. Meble w cenie. W zasięgu ręki sklepy, restauracje, spa przedszkole, szkoła, park, centrum 10 min. Osiedle prestiżowe. Chce sprzed...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (21 300 zł/m2)

4
-
89.2 m2
2006
15894832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949684 15894832 Budynek:Kameralny budynek. W sąsiedztwie przeważa niska zabudowa oraz domy jednorodzinne. Lokalizacja:Szukasz idealnego balansu pomiędzy komfortem własnego domu a wygodą mieszkania w mieście? Poznaj tę wyjątkową nieruchomość w willowej, zielonej częś...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (16 837 zł/m2)

4
2
98 m2
2002
15870504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27429453 15870504 Mieszkanie znajduje się w przedwojennej kamienicy z 1936 roku, wyposażonej w windę.Okna wychodzą zarówno na dziedziniec jak i na ulicę .Pokoje I, II, III → okna na północny - zachód (NW)Kuchnia → okna na południowy - wschód (SE)Składa się z:- salon:...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (19 988 zł/m2)

3
1
82.5 m2
1936
15891014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884623 15891014 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na terenie Osiedla Leśnego przy ul. Księcia Bolesława 7E w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Bemowa, tuż przy Fortach Bema. To nieruchomość, kt...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (17 000 zł/m2)

2
-
55 m2
2006
15815583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26611230 15815583 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,80 m², położona na 2. piętrze budynku w dobrze skomunikowanej części warszawskiej Woli. Mieszkanie wymaga własnej aranżacji, co daje nowemu właścicielowi pełną swobodę w zaprojektowaniu funkcjonalnego wnętrza zg...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

544 000 PLN (20 148 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15366989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16935510 15366989 Do sprzedaży duże, 5 pokojowe mieszkanie 146 m2 w przedwojennej kamienicy. Wysokość mieszkania 3,5 m. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze przedwojennej kamienicy, na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość składa się z 4 niezależnych pokoi, dużego hallu, d...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 490 000 PLN (17 055 zł/m2)

5
1
146 m2
1932
15894827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie 77,5 m2 na Pradze Południe 27949195 15894827 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego, niesamowicie przestronnego 2 pokojowegomieszkania o powierzchni 77,5 m2 w świetnie skomunikowanej części Warszawy.Lokalizacja:Lokal usytuowany jest na ulicy Garibaldiego, w pobliżu Ronda Wiatraczna, mies...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (13 623 zł/m2)

2
1
77 m2
2001
15848093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26932978 15848093 Idealnie ciche, ustawne, 3- pokojowe mieszkanie bezczynszowe, 65 m na Ursynowie w budynku ( szereg ) 2- lokalowym.Parter z ogródkiem 152,5m Stan idealny.Ekspozycja południowa ( salon i większa sypialnia ), wschodnia ( mniejsza sypialnia ) oraz północ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (16 181 zł/m2)

3
1
64.83 m2
2015
15894271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27938172 15894271 Atuty:Słoneczne mieszkanie, z dużą ilością punktów świetlnych oraz wyszukanym stylem, w pełni stwarza warunki do wypoczynku i komfortowego codziennego funkcjonowania – ekspozycja północ – zachód z balkonem. Doskonała lokalizacja blisko Lasu Bielań...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (17 122 zł/m2)

3
1
49 m2
1969
15894729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948415 15894729 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,10 m², położone na 7 piętrze przy ul. Koncertowej.Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym — idealny dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego gustu i potrzeb.Mieszkanie ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 887 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15765923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25491380 15765923 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Wyjątkowy apartament o realnej powierzchni 67,0 m2, narożny z ekspozycją południe zachód, tuż przy dzielnicy biznesowej, z dużym potencjałem.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 952 zł/m2)

2
1
62 m2
1956