• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 473

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15894729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948415 15894729 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,10 m², położone na 7 piętrze przy ul. Koncertowej.Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym — idealny dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego gustu i potrzeb.Mieszkanie ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 887 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15765923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25491380 15765923 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Wyjątkowy apartament o realnej powierzchni 67,0 m2, narożny z ekspozycją południe zachód, tuż przy dzielnicy biznesowej, z dużym potencjałem.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 952 zł/m2)

2
1
62 m2
1956
15871969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27481426 15871969 Praga Południe- SOHO. Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Żupniczej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe , dwustronne mieszkanie o powierzchni 70,81 m 2 , położone przy ul. Żupn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
-
70 m2
2018
15868796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27390611 15868796 MOKOTÓW - prestiżowe osiedle Mokotów Park ul. BernardyńskaNa sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 49,2 m, położony na zamkniętym, strzeżonym i starannie utrzymanym osiedlu Mokotów Park. Nieruchomość znajduje się ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 388 zł/m2)

2
-
49 m2
2013
15864784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27272749 15864784 Ustawne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy – na Górnym Mokotowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem – szczeg...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 476 zł/m2)

2
1
42 m2
1975
15822120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598801 15822120 Unikatowy Design przy samym Parku - apartament przy ul. Szczęśliwickiej, położony w prestiżowej inwestycji Dom Awangarda z 2017 roku Standard Premium. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, trzypokojowego apartamentu o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (25 581 zł/m2)

3
-
86 m2
2017
15829845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Warszawa Żoliborz 44 m2 26645697 15829845 Warszawa Żoliborz. Polecamy mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni 44 m2, 2 pokojowe, mieszkanie z osobną jasną kuchnią, czyli z oknem oczywiście. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie nie wymaga remontu (oczywiście to zależy od wi...

Warszawa (Żoliborz), Boguckiego

690 000 PLN (15 682 zł/m2)

2
1
44 m2
1965
15865091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27285150 15865091 Są mieszkania, które po prostu działają - dobrze zaprojektowane, świetnie skomunikowane i położone w zielonej części miasta. To jest dokładnie ten przypadek.Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,70 m², zlokalizowane na Mokotowie przy Ale...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (17 956 zł/m2)

2
1
36.7 m2
1967
15872470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27495476 15872470 4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 67 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych.Układ mieszkania :- salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - WC 3m2 , - przedpokój - balkon- na wyższym poziomie trzy pokoje ( ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 185 000 PLN (13 636 zł/m2)

4
1
86.9 m2
1979
15872965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27508057 15872965 Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać historię – o wygodzie, tempie miasta i codzienności, która po prostu działa. To jest właśnie jeden z tych adresów.Trzy pokoje, nowe budownictwo i lokalizacj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (17 544 zł/m2)

3
1
57 m2
2022
15794168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26062549 15794168 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie 50,6 m2 - od zaraz, tylko w SDP Nieruchomości!!! Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60 m2, które znajduje się na czwartym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (15 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2007
15868243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369609 15868243 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie - Centrum, ul. Śliska , w sąsiedztwie Parku Świętokrzyskiego i Pałacu Kultury i Nauki. MIESZKANIE znajduje się na 13. piętrze w 15-piętrowym budynku z windą. Układ: salon (12,8 m2) sypialnia ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (20 556 zł/m2)

2
-
36 m2
1967