• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 471

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27902701 15893168 Przytulne, ustawne 2 pokoje z osobna, widną kuchnią, świetnie skomunikowane i rewelacyjnej, ceniona przez wielu lokalizacji - Starego Mokotowa! Dzięki bliskości komunikacji miejskiej, dojazd do Centrum i innych dzielnic jest szybki i bezproblemowy, a...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

845 000 PLN (17 245 zł/m2)

2
1
49 m2
1951
15840762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785546 15840762 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,05 mkw z ogrodem, zlokalizowane na parterze w kameralnym segmencie dwulokalowym (budynek jednorodzinny dwulokalowy).Nieruchomość posiada osobną księgę wieczystą, grunt jest w pełni uregulo...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

909 000 PLN (11 506 zł/m2)

3
1
79 m2
2025
15891360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27895094 15891360 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli, na pograniczu Muranowa i Śródmieścia, przy ul. Okopowej 56 . To idealna propozycja dla os&oacut...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (23 247 zł/m2)

3
-
77 m2
2008
15666149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23584783 15666149 Ta oferta to doskonała propozycja dla osób szukających przestronnego i funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Warszawy. Zapraszam na prezentację, aby na własne oczy przekonać się o walorach tego wyjątkowego miejsca.Lokalizacja mieszkania...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (12 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2005
15866293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317749 15866293 2 pokojowe mieszkanie 42m znajdujące się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2025 roku .Apartament składa się z:- oddzielnej kuchni - pokoju dziennego- sypialni- łazienki- balkonu .Okna wychodzą na wschód.Kuchnia w zabudowie.Łazienka z kabiną prysznic...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 000 PLN (21 310 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15866614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27321631 15866614 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na nowoczesnym Osiedlu Jagiellońska przy ul. Jagiellońskiej 55E na warszawskiej Pradze-Północ. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości wykończonej w ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

3
-
66 m2
2024
15864759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27272346 15864759 Na sprzedaż lokal o powierzchni 79,3 m², położony na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2002 roku, przy ul. Bolkowskiej na warszawskim Bemowie.Lokal stanowi odrębną nieruchomość mieszkalną z założoną księgą wieczystą, natomiast obecnie jest zaadaptow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (15 120 zł/m2)

5
1
79.3 m2
2002
15845299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26859801 15845299 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do METRO BRÓDNO jedynie 500m.Podstawowe informacje:Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (11 967 zł/m2)

4
2
61 m2
1982
15894475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27943724 15894475 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOkazja cenowa – nowe, 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie za 565 tys. zł!Idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i dla inwestorów.Najważniejsze atuty nieruchomości:• świet...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (14 125 zł/m2)

3
-
40 m2
2026
15798828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26180867 15798828 Idealnie ciche 3- pokojowe mieszkanie przy ulicy Wiktorskiej. Cegła 1956 rok.Piętro 44. Trwa modernizacja budynku, będzie winda.Stan : do remontuDo mieszkania przynależy piwnica ok 6mBlisko metro, tramwaj, autobus, liczne sklepy, przedszkole, szkoła ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1956
15872164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27487304 15872164 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie!Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze 10-piętrowego bloku (pierwotnie były 4 pokoje i można wrócić do tego u...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (14 015 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15891373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896599 15891373 Są takie miejsca w Warszawie, które nie próbują nikomu niczego udowadniać. Nie błyszczą przesadnym blichtrem, nie udają Manhattanu i nie obiecują życia premium na każdym kroku. Za to oferują coś znacznie trudniejszego do znalezienia — codzienny komfo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 854 zł/m2)

2
-
41 m2
1958