• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 474

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15864759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27272346 15864759 Na sprzedaż lokal o powierzchni 79,3 m², położony na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2002 roku, przy ul. Bolkowskiej na warszawskim Bemowie.Lokal stanowi odrębną nieruchomość mieszkalną z założoną księgą wieczystą, natomiast obecnie jest zaadaptow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (15 120 zł/m2)

5
1
79.3 m2
2002
15845299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26859801 15845299 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do METRO BRÓDNO jedynie 500m.Podstawowe informacje:Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (11 967 zł/m2)

4
2
61 m2
1982
15894475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27943724 15894475 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOkazja cenowa – nowe, 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie za 565 tys. zł!Idealna propozycja zarówno dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania, jak i dla inwestorów.Najważniejsze atuty nieruchomości:• świet...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

565 000 PLN (14 125 zł/m2)

3
-
40 m2
2026
15872164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27487304 15872164 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzestronne, jasne i ciche mieszkanie na górnym Mokotowie!Na sprzedaż ustawne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie 67 m2 na najwyższym piętrze 10-piętrowego bloku (pierwotnie były 4 pokoje i można wrócić do tego u...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (14 015 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15891373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896599 15891373 Są takie miejsca w Warszawie, które nie próbują nikomu niczego udowadniać. Nie błyszczą przesadnym blichtrem, nie udają Manhattanu i nie obiecują życia premium na każdym kroku. Za to oferują coś znacznie trudniejszego do znalezienia — codzienny komfo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 854 zł/m2)

2
-
41 m2
1958
15890638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882702 15890638 Nowoczesne, jasne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,57 m² w prestiżowej inwestycji Novélia Bemowo – gotowe do odbioru i wykończenia dokładnie według własnego stylu oraz potrzeb.To propozycja dla osób, które szukają now...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 010 000 PLN (15 172 zł/m2)

3
2
66.57 m2
2024
15884252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698461 15884252 Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w budynku z końca lat 50-tych. To propozycja dla osób, które szukają klimatu starej zabudowy i chcą urządzić wnętrze według własnej wizji.Najważniejsze informacje:2 niezal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (19 111 zł/m2)

2
1
45 m2
1957
15683214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23893103 15683214 Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i wyjątkowo dobrze doświetlone mieszkanie położone na szóstym piętrze w zadbanym, dziesięciopiętrowym budynku. Oferowane mieszkanie jest idealne zarówno dla rodziny, pary, singla, jak i jako inwestycja na wynajem dłu...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (17 093 zł/m2)

2
1
43 m2
1967
15841885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26800997 15841885 Zamieszkaj w samym sercu historycznej Warszawy ! Mieszkanie w zabytkowej kamienicy łączy elegancję przedwojennej stolicy z nowoczesnym komfortem. Gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane i wyposażone. Z przyjemnością prezentuję Pańs...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (21 875 zł/m2)

2
-
48 m2
1954
15785073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25865929 15785073 ? Oferta sprzedaży apartamentu inwestycyjnego – Wolska Residence, Warszawa ?Szukasz gotowej inwestycji, która zacznie zarabiać od pierwszego dnia? Ten apartament typu studio o powierzchni 24,42 m² to strzał w dziesiątkę dla inwesto...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (20 792 zł/m2)

1
1
24 m2
2017
15868113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27365472 15868113 Są mieszkania, które już od progu dają poczucie przestrzeni, światła i komfortu życia — ta nieruchomość zdecydowanie do nich należy. Wyjątkowo funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 80 m², położone na 2. piętrze kameralne...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (18 429 zł/m2)

3
1
70 m2
2016
15841814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798295 15841814 Przestronne 4 pokoje z balkonem Gocław 70 m² Dwustronne Do remontuFunkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na warszawskim Gocław – w zielonej, spokojnej i świetnie skomunikowanej części Warszaw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 125 PLN (12 502 zł/m2)

4
1
70 m2
1985