• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 475

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15841814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26798295 15841814 Przestronne 4 pokoje z balkonem Gocław 70 m² Dwustronne Do remontuFunkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na warszawskim Gocław – w zielonej, spokojnej i świetnie skomunikowanej części Warszaw...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 125 PLN (12 502 zł/m2)

4
1
70 m2
1985
15889761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27861238 15889761 Słoneczne 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy - 5 min od Metra Ursynów TgQPHd[] TgQPHd[] Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m²TgQPHd[] , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ursynowa. KLUCZOWE A...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

3
-
63 m2
1978
15891118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe_ komórka_garaż- po remoncie w 2022 27887915 15891118 Bez prowizji od KupującegoKomfortowe, słoneczne 3-pokojowe  mieszkanie z miejscem garażowym oraz komórką na warszawskiej Białołęce na Osiedlu Regaty. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2022r.Cisza, spokój i zieleń wokół zapewniające wytchnienie od z...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (12 727 zł/m2)

3
1
66 m2
2009
15875176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525725 15875176 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowy (przez nikogo wcześniej nie zamieszkały), wykończony w wysokim standardzie, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usytuowany jest na 4 z 8 pięter. Mie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 285 000 PLN (32 125 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15798123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie jest większe niż wynika z dokumentacji 26162158 15798123 Mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 zostało powiększona o kilka metrów kwadratowych.Za zgoda spółdzielni dla całego pionu w tym budynku do mieszkań dołączono fragment korytarza około 3 m2.Loggia o powierzchni około 6 m2 została całkowicie zabudowana dzi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15888156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27804152 15888156 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 z pięknym widokiem na panoramę Warszawy!!!Podstawowe informacje:Mieszkanie przeszło kilka lat temu generalny remont...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (16 980 zł/m2)

3
1
50 m2
1968
15729797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767027 15729797 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,40 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy rozkład i dobre dośw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

888 177 PLN (24 005 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15833668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27008056 15833668 Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 37,90 m2 o funkcjonalnym rozkładzie, położony w urokliwej dzielnicy Warszawy Gocław na tyłach Promenady. Cena nieruchomości to 639 000 PLN. Budynek został wybudowany w 2005 roku i charaktery...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 816 zł/m2)

1
-
38 m2
2005
15834454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707482 15834454 Mieszkanie w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy Trzy pokojowe mieszkanie na Żoliborzu.Nieruchomość w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy.W bliskiej odległości znajduje się pełna infrastruktura konieczna do wyg...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

3
1
56 m2
1975
15759751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25343985 15759751 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie z garderobą Kolonia Wawelberga, WolaMieszkanie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, gotowe do zamieszkania.Nieruchomość o powierzchni 68 m składa się z:przestronnego salo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 219 000 PLN (17 926 zł/m2)

2
1
68 m2
1900
15353671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16635950 15353671 Oferujemy do sprzedaży 5 pokojowy apartament o powierzchni 142 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 194 PLN (21 987 zł/m2)

5
3
141 m2
2025
15777234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25732698 15777234 Nowoczesne mieszkanie w zielonej części warszawskiego Rakowa – idealne dla rodzin.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej i dobrze skomunikowanej części warszawskich Włoch. Inwestycja obejmu...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 054 000 PLN (18 491 zł/m2)

3
1
57 m2
2025