• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 475

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15729798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24767025 15729798 Komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,51 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów.Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Charakteryzuje go przestronność, komfortowy rozkład i dobre dośw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

905 475 PLN (21 058 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15839008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737587 15839008 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Dwustronne mieszkanie po remoncie, z balkonem, 8 piętro, winda - zieleń, cisza - 2 pokoje z oddzielną kuchnią, 48,43 mkwNieruchomość o powierzchni 48,43m2, w tym rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,53...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (19 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1966
15889357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27849021 15889357 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna, zlokalizowana przy ul. Noakowskiego 14 w kamienicy z 1956 roku, na 4. piętrze z windą. Lokal o powierzchni 87,16 m² został podzielony na dwa niezależne mieszkania i obecnie działa w modelu najmu pokojo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (20 652 zł/m2)

5
2
87.16 m2
1956
15724019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24650347 15724019 Poszukujesz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w otoczeniu zieleni? A może chcesz zamieszkać na Osiedlu Imaginarium, cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku, a dzięki bliskości Lasu Bielańskiego, doskonałej lokalizacji dla osób, kt...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 240 000 PLN (28 000 zł/m2)

3
1
80 m2
2009
15894251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe mieszkanie | Bardzo funkcjonalny układ 27935682 15894251 Nowoczesne, świeżo wykończone kompaktowe mieszkanie o powierzchni ponad 37 m² w nowej inwestycji renomowanego dewelopera - gotowe do wprowadzenia!Na sprzedaż funkcjonalne i starannie zaprojektowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kierbedzia, w nowo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

928 500 PLN (25 095 zł/m2)

1
1
37 m2
2025
15894249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie z tarasem | Wysoki standard 27935679 15894249 Nowoczesne, świeżo wykończone kompaktowe mieszkanie z wyjątkowym, przestronnym tarasem w nowej inwestycji renomowanego dewelopera - gotowe do wprowadzenia!Na sprzedaż funkcjonalne i starannie zaprojektowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kierbedzi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (27 941 zł/m2)

1
1
34 m2
2025
15894250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompaktowe mieszkanie | Bardzo funkcjonalny układ 27935680 15894250 Nowoczesne, świeżo wykończone kompaktowe mieszkanie w nowej inwestycji renomowanego dewelopera - gotowe do wprowadzenia!Na sprzedaż funkcjonalne i starannie zaprojektowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kierbedzia, w nowoczesnym budynku zrealizowa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

847 000 PLN (24 912 zł/m2)

1
1
34 m2
2025
15894248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2 pokoje | Balkon | Nowa inwestycja 27935681 15894248 Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni nieco ponad 37 m² w nowej inwestycji renomowanego dewelopera - gotowe do wprowadzenia!Na sprzedaż kompaktowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kierbedzia, w nowoc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

926 000 PLN (25 027 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15894247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2 pokoje z balkonem - gotowe do wprowadzenia 27935678 15894247 Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji renomowanego dewelopera - gotowe do wprowadzenia!Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kierbedzia, w nowoczesnym budynku zrealizowanym przez Eiff...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

841 000 PLN (25 485 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15806241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26330770 15806241 Wykończony w dobrym stylu - komfort, przestrzeń i wygoda. Idealne mieszkanie dla pary lub rodziny z fenomenalnym widokiem z tarasu na ostatnim piętrze budynku. Na wyróżnienie zasługuje obszerny salon ze strefą relaksu, tarasem i jadalnią połączoną z ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (14 012 zł/m2)

3
1
82 m2
2011
15870413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka Stara Ochota Kamienica Plac Narutowicza 27427949 15870413 519 000 zł Sprzedaż 23,78 m2 1 pokój Warszawa Mianowskiego Stara OchotaPrzedmiotem sprzedaży jest 1-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Mianowskiego w Warszawie.Mieszkanie składa się z pokoju, wnęki kuc...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 000 PLN (22 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1928
15734577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24836151 15734577 Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe 66 m² + logga  Tarchomin,  Osiedle Pod Dębami przy Parku Ireny JarockiejWarszawa Tarchomin spokojne osiedle w otulinie zieleni świetna komunikacja idealne dla rodzinyOPIS MIESZKANIAOferuję na sprzed...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (10 591 zł/m2)

2
1
66 m2
2005