• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15428331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18347316 15428331 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 99,6 m², położone w dzielnicy Białołęka, przy ul. Strumykowej. Lokal znajduje się w zadbanym, czteropiętrowym budynku z 2001 roku, Mieszkanie jest dwupoziomowe, co zapewnia dużą przestrzeń i ko...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 433 000 PLN (14 475 zł/m2)

4
2
99 m2
2001
15872287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27489630 15872287 Na sprzedaż przestronne studio 53,5 m² w ścisłym centrum Warszawy ul. Konopczyńskiego (Śródmieście) - zlokalizowany  w bezpośrednim sąsiedztwie Traktu Królewskiego, Starego Miasta oraz Bulwarów Wiślanych. ________________________________________Wnętr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (25 581 zł/m2)

1
1
43 m2
1936
15894160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27932941 15894160 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,1 m², położone na 3 piętrze budynku znajdującego się na kameralnym osiedlu Magnolie Warsaw Apartments przy ul. Apartamentowej 2 w warszawskim Ursusie (Skorosze). Lokal składa się z pokoju z aneksem...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (14 019 zł/m2)

1
1
32.1 m2
2000
15894153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27932313 15894153 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72,71 m² na Bielanach (Chomiczówka), położone na ostatnim zamieszkałym piętrze budynku z nową windą kursującą od poziomu ulicy.Mieszkanie zostało przygotowane pod ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 999 PLN (14 583 zł/m2)

4
-
72 m2
1983
15877777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27578762 15877777 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, jasne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, zlokalizowane na 10. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku (technologia wielkiej płyty). Nieruchomość znajduje się w zadbanym i sukcesywnie modernizowanym budynku wyp...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 319 zł/m2)

2
1
47 m2
1979
15881652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642578 15881652 Trzy pokoje 54,4 m² balkon osobna i widna kuchnia Warszawa - ul. Makowska Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,48 m², położone w Warszawie przy ul. Makowskiej. Lokal składa się z: •...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (12 778 zł/m2)

3
-
54 m2
1960
15818514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638654 15818514 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 74,25 m². Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,25 m², położone przy ul. Krochmalnej. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub jako bezpieczna inwestycja p...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 349 000 PLN (18 230 zł/m2)

3
-
74 m2
2000
15459634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19041706 15459634 Przedstawiamy ofertę trzy - pokojowego mieszkania na warszawskim Bemowie. Do sprzedania mamy 3 - pokojowe mieszkanie z widną kuchnią dwoma sypialniami i obszernym holem 12,90m! Ubikacja i łazienka oddzielnie. Duża loggia. Cisza, spok&oacut...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

895 500 PLN (13 366 zł/m2)

3
-
67 m2
1981
15858667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27152893 15858667 Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z dużym balkonem w super lokalizacji blisko Metra Kabaty przy ulicy Rosoła 13. Mieszkanie ma 59,14 m2, składa się z: - salonu 21,8 m2 - kuchni 10 m2 - sypialni 11 m2 - gabinetu 6,2 m2 - łazienki z wanną 3 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (13 898 zł/m2)

3
-
59 m2
1990
15785686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25888988 15785686 Marzysz o życiu w sercu starego Żoliborza, w kultowej, przedwojennej okolicy? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 26,78 m2 przy ul. Suzina to prawdziwa kapsuła czasu i rzadkość na rynku, odpowiednia jako pierwsze mieszkanie, dla osoby starszej a tak...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
26 m2
1932
15409257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17900396 15409257 Zamieszkaj w spokojnym, willowym zaciszu warszawskich Jelonek!Czeka na Ciebie parter wraz z mieszkalną częścią przyziemia solidnego, powojennego domu, garaż i przeszło 400 m kw. własnej zieleni!Dom jest utrzymany w bardzo dobrym stanie. Grube, ceglan...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (13 364 zł/m2)

4
2
145.91 m2
1959
15871642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27472973 15871642 * Wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji APARTAMENTY BOKSERSKA na Mokotowie.Apartamenty Bokserska to kameralny, nowoczesny apartamentowiec o podwyższonym st...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (19 091 zł/m2)

2
1
55 m2
2020