• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15886070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27747065 15886070 Nowoczesna kawalerka przy Parku SzczęśliwickimMieszkanie znajduje się w kameralnym 3 piętrowym budynku na Ochocie, monitorowanym osiedlu, urządzone w wysokim standardzie. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego w cichej okolicy z widokiem n...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

605 000 PLN (19 516 zł/m2)

1
1
31 m2
2008
15894122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27925639 15894122 Gotowe !Podwójne miejsce postojowe i komórka w cenie !Cena do negocjacjiZewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje najlepsze na Ursynowie 3-pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 61,25 m2 z dostępem do ogrodu na dachu.Mieszkanie ma doskonałe propor...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 427 800 PLN (24 200 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15894120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27925644 15894120 Gotowe !Podwójne miejsce postojowe i komórka w cenie !Cena do negocjacjiZewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje przestronne 4-pokojowy apartament o pow. całkowitej 98,14 m2 na Ursynowie, Imielinie z dostępem do ogrodu na dachu.Mieszkanie składa...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 907 600 PLN (20 080 zł/m2)

4
-
95 m2
2025
15877649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27576022 15877649 Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy z 1930 roku, w samym sercu Starego Mokotowa. To idealna propozycja dla osób ceniących charakter historycznej zabudowy połączony z nowoczesnym komfortem.Najważniejsze atuty nieruchom...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 489 999 PLN (23 281 zł/m2)

3
1
64 m2
1930
15660340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23462455 15660340 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu idealne do własnej aranżacji! Oferujemy mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na 6 piętrze w budynku z windą bloku z lat 1976. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki o...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (13 930 zł/m2)

2
1
43 m2
1976
15888282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe. Kwadrans spacerem do stacji metra Bródno 27807122 15888282 Nowe, trzypokojowe 62,44m² za 910 tys. zł. Kwadrans spacerem do stacji metra BródnoLokal z balkonem w kameralnym, 6-piętrowym budynku z ogrodem i strefą rekreacyjną na dachu.Lokalizacja, która oszczędza Twój czas.Metro Bródno: Tylko nieco ponad 10 mi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 677 zł/m2)

3
1
62 m2
2026
15886108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalny Apartament 167 m² z Tarasem na Dachu i Ba 27748248 15886108 Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę sprzedaży prestiżowego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 167 m². Nieruchomość usytuowana jest na 2. piętrze w cenionym apartamentowcu z 2000 roku, zlokalizowan...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 580 000 PLN (15 449 zł/m2)

3
2
167 m2
2000
15861899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trójstronne 3-pokojowe na Rakowcu 27215872 15861899 Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko ciemnym kwadratem w bloku? Przy ul. Baleya czeka na Ciebie przestronne, 65-metrowe mieszkanie, które dzięki ekspozycji na trzy strony świata jest wypełnione światłem od rana do wieczora. Położone ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1970
15861898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament na Siekierkach 27215871 15861898 Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym apartamentowcu, wykończone wyselekcjonowanymi ze znawstwem materiałami wysokiej klasy.O MIESZKANIUUstawny salon (22,90 m. kw.) jest pełen światła dzięki dwuskrzydłowemu, panoramicznemu oknu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

917 475 PLN (19 521 zł/m2)

2
1
47 m2
2021
15884935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje na sprzedaż na Zielonym Powiślu, Solec 27714662 15884935 Prezentowane mieszkanie o powierzchni 37,51 m² to propozycja dla osób, które cenią prestiżową lokalizację oraz funkcjonalność przestrzeni. Lokal wyróżnia się ustawnym układem, który daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na swobodne dopasowan...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

675 000 PLN (18 243 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15878967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cicha kawalerka tuż przy Rynku Nowego Miasta 27603131 15878967 Na sprzedaż urocza kawalerka w najbliższej odległości od Rynku Nowego Miasta.Położona na parterze domu przy ulicy Ciasnej, tuż przy najsłynniejszych szlakach i zabytkach stolicy, stanowi idealny wybór dla singla lub pary, która pragnie mieszkać w pra...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

519 000 PLN (22 565 zł/m2)

1
1
23 m2
1961
15873305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie, przestronne 80. metrowe mieszkanie 27515258 15873305 Mieszkanie znajduje się na Bielanach, w doskonałej lokalizacji blisko stacji metra, przystanków autobusowych oraz licznych sklepów, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej i codziennych udogodnień.Opis budynku:Nowoczesny budynek z windą i...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (21 250 zł/m2)

3
2
80 m2
2006