• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15890109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27869728 15890109 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż nowoczesne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m² z dużym tarasem 11,5 m², położone na ostatnim (5.) piętrze kameralnego budynku z windą i całodobową ochroną.Mieszkanie po remoncie, częścio...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (15 610 zł/m2)

2
-
41 m2
2016
15888659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne 3-pok mieszkanie na Mokotowie (Stegny)! 27819564 15888659 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!Atrakcyjne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy torze Stegny !Atuty nieruchomości:ustawne i przestronne mieszkaniesłoneczna ekspozycja okiennaduży i jasny balkonbudynek z 2007 r.zamknięty ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 000 PLN (16 656 zł/m2)

3
2
93 m2
2007
15882498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27665330 15882498 Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31 m², położona na Stegnach. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Tramwaj kilkaset metrów od budynku, szybki dojazd do centrum, sklepy, szkoły, punkty usługowe w zasięgu spac...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

548 000 PLN (17 677 zł/m2)

1
1
31 m2
1976
15881899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27652091 15881899 Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu na Mokotowie. Lokal idealny dla osób szukających ciszy, prywatności i zielonego otoczenia, a jednocześnie dobrej komunikacji z centrum miasta. Niska z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 706 zł/m2)

2
1
51 m2
1992
15852251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27026894 15852251 Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m², położone na 3 piętrze w budynku na zielonym osiedlu Stegny na Mokotowie.Lokal posiada bardzo praktyczny, rodzinny układ pomieszczeń oraz dwustronną ekspozycję wschódzachód, dzię...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

929 000 PLN (13 866 zł/m2)

4
1
67 m2
1977
15827808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633335 15827808 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m², położona w doskonałej lokalizacji na Pradze-Północ tuż przy Rondzie Starzyńskiego, zaledwie 5 minut spacerem od Warszawskiego ZOO. Lokalizacja to ogromny atut nieruchomości. To jedna z najlepie...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

480 000 PLN (19 200 zł/m2)

1
1
25 m2
1962
15824863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633248 15824863 Idealne dla singla, pary lub inwestora szukającego nieruchomości z potencjałem w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy - klimatyczna Praga-Północ, zaledwie 5 minut spacerem od stacji metra Szwedzka.Mieszkanie o powierzchni 26,5 m², położone na...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

420 000 PLN (16 154 zł/m2)

2
1
26 m2
1936
15818426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633077 15818426 Wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1936 roku ponadczasowa elegancja i funkcjonalność. Na zewnątrz i wewnątrz budynku zachowane oryginalne przedwojenne elementy.Przestronne 68 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku. To propoz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (17 632 zł/m2)

3
1
68 m2
1936
15885652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27735052 15885652 Na sprzedaż kawalerka przy ul. Bruna w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy, na Starym Mokotowie, kilka minut spacerem od Metro Pole Mokotowskie.Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.przestronny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

509 000 PLN (26 789 zł/m2)

1
1
19 m2
1966
15849765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26980199 15849765 Na sprzedaż bardzo ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 70 m², położone na 1 piętrze w budynku z windą z 1986 roku, w jednej z najbardziej zielonych i klimatycznych części Mokotowa na pograniczu Sielc i Starego Mokotowa.Mieszkanie ma świetny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

972 000 PLN (13 690 zł/m2)

3
1
71 m2
1986
15774434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25650383 15774434 Wyjątkowy 1-pokojowy apartament w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Pomieszczenia apartamentu t...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (27 552 zł/m2)

2
1
29 m2
1930
15774429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25650390 15774429 Wyjątkowy 4-pokojowy apartament z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Pomieszczenia a...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 169 998 PLN (29 906 zł/m2)

4
2
106 m2
1930