• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15774430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25650392 15774430 Wyjątkowy 2-pokojowy apartament antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Pomieszczenia ap...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 235 000 PLN (26 277 zł/m2)

2
2
47 m2
1930
15774428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25650386 15774428 Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.Na powierzchni lokalu znajdzie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 365 260 PLN (26 255 zł/m2)

2
2
52 m2
1930
15774433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25650394 15774433 Wyjątkowy lokal w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem i wygodą. Wokół tereny zielone. Doskonała lokalizacja.W skład powierzchni lokalu wchodzą:Pomieszc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 566 880 PLN (28 489 zł/m2)

2
1
55 m2
1930
15893685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
91,6 m² + Komórka 3,3 m²+ Garaż + Balkon 6,3 m² 27916053 15893685 34 POKOJE 91,6 m² W CENIE: GARAŻ KOMÓRKA LOKATORSKA 3,38 m² BALKON 6,3 m² URSYNÓW SŁUŻEWIECPrzestronne, rodzinne mieszkanie w otoczeniu zieleni - kameralne osiedle przy Tor SłużewiecLokalizacja, która sprzedaje   - zielona, spokojna okolica przy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 459 000 PLN (16 033 zł/m2)

3
1
91 m2
2000
15893672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje przy Parku Szczęśliwickim i Blue Citi 27915787 15893672 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Warszawa, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów Parku Szczęśliwickiego i Centrum Handlowego Blue City.Lokal usytuowany jest na I piętrze w kameralnym, czteropiętrowy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (22 037 zł/m2)

3
-
54 m2
2001
15893631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 POKOJE | BALKON | ROZKŁAD | DUŻY POTENCJAŁ 27915312 15893631 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!3 POKOJE BALKON ROZKŁAD DUŻY POTENCJAŁMam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,2 m², położone przy ul. Marywilskiej. To świetna propozycja zarówno dla rodzi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (11 724 zł/m2)

3
-
58 m2
1960
15893478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911755 15893478 Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone na prestiżowym osiedlu Osiedle Zielony Żoliborz. Lokal znajduje się w  apartamentowcu z 2015 roku, zaprojektowanym z naciskiem na komfort mieszkańców oraz wysoki standard częśc...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 409 000 PLN (27 096 zł/m2)

2
1
52 m2
2015
15889002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27840318 15889002 Są takie miejsca, które od pierwszych chwil dają poczucie, że to może być to. I właśnie w takim klimacie utrzymana jest ta oferta — mieszkanie, które łączy w sobie wygodę codziennego życia, funkcjonalność i lokalizację, o której trudno mówić inaczej ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 900 PLN (13 262 zł/m2)

4
-
113.1 m2
1998
15893477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911753 15893477 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie Harmonia Mokotów Rodzinne miejsce parkingowe na 2 samochody BalkonNa sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie 3-pokojowe na nowoczesnym osiedlu Harmonia Mokotów. Lokal znajduje się w nowym budynku oddanym do uży...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (23 279 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15857330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27119266 15857330 Przestronne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze budynku z 1998 roku z windą. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, pokoje są oddzielne, dostępne z przedpokoju, odrębna i widna jest także kuchnia. Z pokoju dziennego jest wyjśc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (15 426 zł/m2)

2
-
47 m2
1998
15848209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935067 15848209 Mieszkanie 3 pokojowe, 48mkw. na 4 ostatnim piętrze w bloku z 1965 roku .Mieszkanie posiada :- 3 widne pokoje, - jasną kuchnię, - łazienkę, - balkon. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica (wliczona w cenę całkowitą).Najbliższy przystanek autobus...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
48 m2
1965
15824340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26721141 15824340 Sprzedaję 2 pokojowe mieszkanie w urokliwej części Żoliborza w bezpośredniej bliskości do Kępy Potockiej. Ta lokalizacja to raj dla rodzin z Dziećmi oraz osób mających czworonożne pociechy. Wokół lokalizacji nieruchomości mnóstwo zieleni, ścieżek row...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

743 000 PLN (15 163 zł/m2)

2
1
49 m2
1968