• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 470

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901498 15893148 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośredni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 187 000 PLN (20 119 zł/m2)

2
-
59 m2
2019
15871675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27473606 15871675 Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 26,8 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Filtry, przy ul. Sędziowskiej, w pobliżu ul. Wawelskiej Filtrowej. Świetna lokalizacja: Pola Mokotowskie, Politechnika Warszawska, przystanki autobusowe i tramwajow...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (26 154 zł/m2)

1
-
26 m2
1939
15765414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25470487 15765414 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,68m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narodo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 252 172 PLN (23 188 zł/m2)

2
-
54 m2
2025
15711024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24391247 15711024 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,58 m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narod...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 882 PLN (23 146 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15710410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24377040 15710410 Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 50,58 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "St...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 962 PLN (19 119 zł/m2)

1
-
50 m2
2025
15711028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24391253 15711028 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 64,19 m2 usytuowane na I piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narodo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 315 895 PLN (20 561 zł/m2)

4
-
64 m2
2025
15710413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24377044 15710413 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narodo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 469 216 PLN (22 603 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15711027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24391251 15711027 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "St...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 128 927 PLN (20 159 zł/m2)

2
-
56 m2
2025
15711025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24391249 15711025 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 55,45m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "St...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 158 905 PLN (21 071 zł/m2)

2
-
55 m2
2025
15710411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24377041 15710411 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 89,38 m2 usytuowane na VI piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "S...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 457 950 PLN (27 617 zł/m2)

4
-
89 m2
2025
15321945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 15735839 15321945 Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o powierzchni 1892,03 m2,(powierzchnia mieszkań 1 313,44 m2) usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy. Budynek wynajęty, g...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 000 PLN (8 985 zł/m2)

12
-
1892 m2
2002
15887779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27794260 15887779 Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji pokrywa w całości Sprzedający. Na sprzedaż eleganckie, jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Opaczewskiej, na osiedlu Kurhan.Cena zawiera również miejsce parkingowe w garażu podziemnym Osiedle zostało wyk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 960 000 PLN (19 718 zł/m2)

4
1
99.4 m2
2000