• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 470

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15871449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27469227 15871449 Na sprzedaż eleganckie, doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 38,8 m², położone w prestiżowej części Śródmieścia Północnego, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego. Nieruchomość usytuowana jest ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (23 684 zł/m2)

2
-
38 m2
1955
15878267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe 27592477 15878267 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,9 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskich Bielan - przy ul. Klaudyny. UKŁAD MIESZKANIAMieszkanie składa się z dwóch poziomów, co zapewnia komfortowy po...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 189 000 PLN (13 826 zł/m2)

4
1
86 m2
1979
15892430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898827 15892430 Mieszkanie znajduje się w dobrze zawiadywanym administracyjne budynku .Sam lokal od chwili oddania do użytku ,nie przechodził żadnych modernizacji , można powiedzieć że to 100% oryginał z grudnia 1980 roku. Trzy nie zależne pokoje , widna kuchnia ,wc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
72 m2
1980
15827667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643785 15827667 Mieszkanie 62.15m na 3 ostatnim piętrze w kamienicy z 1925 roku.Na wydzielonej klatce schodowej znajdują się tylko 2 mieszkania.Mieszkanie w stanie technicznym dobrym , nie wymaga większych nakładów finansowych .Kuchnia w zabudowie.Okna drewniane ze ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (18 504 zł/m2)

2
1
62.15 m2
1925
15858768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27154796 15858768 Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91 mkw. w doskonałej lokalizacji , na przeciwko Parku Kępa Potocka!Wystarczy przejść na drugą stronę ulicy Gwiaździstej i korzystać ze wszystkiego co oferuje park: zieleni, wody, ścieżek do biegania, ka...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 150 000 PLN (23 626 zł/m2)

3
1
91 m2
2000
15891104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27886661 15891104 Szukasz mieszkania na Mokotowie, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta łączy funkcjonalny układ, spokojną lokalizację i świetny dostęp do centrum Warszawy.Kupujący nie płaci prowizji.Na sprzedaż przes...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 485 000 PLN (19 787 zł/m2)

3
1
75.05 m2
2007
15864993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27277642 15864993 GOCŁAW - 3 POKOJE, WYSOKIE PIĘTRO, DUŻY BALKON, KLIMATYZACJA, GARAŻ ​ To propozycja dla osób szukających nowoczesnego, komfortowego mieszkania z pięknym widokiem , w świetnie skomunikowanej części Pragi-Południe. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 000 PLN (19 455 zł/m2)

3
-
55 m2
2018
15840786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26785536 15840786 Na sprzedaż bardzo interesujące i dające duże możliwości aranżacyjne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 mkw. w niespotykanym układzie- dwa niezależne mieszkania połączone w jedną przestrzeń, czyli tzw. dwupak.Lokal ma dwa niezależne wejścia, dwa ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 273 993 PLN (19 303 zł/m2)

4
1
66 m2
2022
15850300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26993662 15850300 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI!Dwupokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 40,85 m2 z dużym balkonem!!!Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszk...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (18 975 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15856463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27091499 15856463 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (18 380 zł/m2)

3
1
50 m2
1949
15683197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23893139 15683197 Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 88,10 mkw. z balkonem (12,4 mkw.) i piwnicą (5 mkw.), położony na 4. piętrze w budynku z windą, na zamkniętym osiedlu.Mieszkanie jest dwustronne, z ekspozycją:południową – salon z balkonem,pół...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 846 000 PLN (20 977 zł/m2)

3
1
88 m2
1999
15845212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26856949 15845212 Luksusowy apartament po generalnym remoncie z ogródkiem w Miasteczku Wilanów Elegancki, świeżo wyremontowany apartament ok. 92 m² z prywatnym ogrodem ok. 9 m² , położony w prestiżowej inwestycj...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (20 879 zł/m2)

3
-
91 m2
2005