• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 470

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15770678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25560431 15770678 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wąwozowej. Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 72,21 m² , usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z 1996 roku (technologia rama H). Nieruchomość znajduje...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (15 972 zł/m2)

3
-
72 m2
1996
15891172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27890492 15891172 Oferta sprzedaży wyjątkowo przestronnego 133,1 mkw. mieszkania znajdującego się na 2 piętrze bloku z windą. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ogrody Jerozolimskie w dzielnicy Włochy.Proponowana nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu przy A...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 116 290 PLN (15 912 zł/m2)

5
3
133 m2
1997
15891176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27890491 15891176 Na sprzedaż wyjątkowo poszukiwane, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 22 mkw.Lokal położony jest na 3. piętrze, dzięki czemu jest dobrze doświetlony.Mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do własnej aranżacji. To bardzo dobra propozycja zarówno j...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

443 406 PLN (20 155 zł/m2)

1
1
22 m2
2022
15840759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785535 15840759 Na sprzedaż bardzo interesujące i dające duże możliwości aranżacyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 mkw. w niespotykanym układzie- dwa niezależne mieszkania połączone w jedną przestrzeń, czyli tzw. dwupak.Lokal ma dwa niezależne wejścia, dwa ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 032 496 PLN (19 120 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15891174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27890489 15891174 Na sprzedaż wyjątkowo poszukiwane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw. w rzadko spotykanym układzie – dwa niezależne pokoje na bardzo kompaktowym metrażu. Lokal jest świetnie doświetlony, duże okna zapewniają przyjemne światło przez...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

620 776 PLN (18 811 zł/m2)

2
1
33 m2
2022
15891154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27889985 15891154 Sady Żoliborskie, Braci Załuskich,10p 10Blok 1970 r, odnowiony, 2 nowoczesne windyMiejsce postojowe ogrodzone na zewnątrzPiękna, jasna i przytulna kawalerka położona w kameralnym osiedlu-ogrodzie Sady Żoliborskie.Wspaniały widok na zieleń oraz miast...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (20 370 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15891141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889715 15891141 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. ul. Wilcza 69 Śródmieście PołudniowePrestiżowy, jasny i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy — przy ul. Wilczej 69, w sercu klimatycznego Śródmieścia Połud...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 970 000 PLN (31 774 zł/m2)

3
-
62 m2
1937
15890161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873408 15890161 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 40,5 m2 , położonego na parterze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2018r. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskim Mokotowie, przy ul. Dzikich Ja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (26 250 zł/m2)

2
-
40 m2
2018
15671900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23679556 15671900 To mieszkanie jest idealne dla osób poszukujących wygodnego, gotowego do zamieszkania miejsca, z niepowtarzalnym widokiem na zielony park, które jednocześnie położone jest w atrakcyjnej lokalizacji miasta. Nie przegap okazji na zakup tej wyjątkowej n...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (14 237 zł/m2)

3
1
59 m2
1985
15840812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785541 15840812 MIESZKANIE BEZCZYNSOWEKSIĘGA WIECZYSTA JEST DLA CZAŁEJ NIERUCHOMOŚCI, UREGULOWANA SPRAWA GRUNTU, NATOMIAST LOKAL NIE POSIADA KWPREFEROWANY ZAKUP ZA GOTÓWKĘ!!!!!!!Idealne dla młodej pary lub osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania,...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
2002
15867178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27337071 15867178 Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 128 m² w stanie deweloperskim, położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo jasne i funkcjonalnie zaprojektowane, a dodatkowy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 000 PLN (24 219 zł/m2)

4
2
128 m2
2024
15762535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25405928 15762535 Funkcjonalne, mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu, w pożądanej lokalizacji tuż przy stacji Metra Płocka. Mieszkanie ma powierzchnię 51,77 mkw. Usytuowane jest na V piętrze budynku apartamentowego i składa się z:pokoju dziennego otwartego na kuchn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 130 000 PLN (22 157 zł/m2)

2
1
51 m2
2019