• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 470

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15891078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27885898 15891078 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerGotowe do wprowadzenia mieszkanie z wydzieloną sypialnią i dużym balkonem. Lokal znajduje się przy ul. Kolorowej 19 w Ursusie – dzielnicy, która łączy kameralny charakter, dużo zieleni i świetną komunikacj...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

577 000 PLN (19 897 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15766699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25507861 15766699 Wyjątkowa oferta na Ursynowie - 145 m² przestrzeni, wygody i możliwości!Na sprzedaż funkcjonalny apartament o łącznej powierzchni 145 m², oryginalnie utworzony z dwóch sąsiadujących mieszkań. To propozycja dla osób, które cenią komfort, przestrzeń i ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN (15 517 zł/m2)

5
2
145 m2
2003
15734562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24832683 15734562 Wyjątkowa oferta na Ursynowie 70 m2 z możliwością aranżacji od 2 do 4 pokoi!Na sprzedaż są dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania o powierzchni ok. 70 m² każde. Lokale mają lustrzany układ i obecnie funkcjonują jako jeden, przestronny apartament o łączn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 095 510 PLN (16 110 zł/m2)

2
1
68 m2
2003
15849930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982927 15849930 Na sprzedaż piękny, nowo wykończony i wyposażony 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie w atrakcyjnej cenie 2 095 000 PLN. Znajduje się on w Warszawie, w dzielnicy Mokotów przy ul. Dzikich Jabłoni, w kameralnej, 2-piętrowej zabudowie osiedla Jaś...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 095 000 PLN (32 231 zł/m2)

3
1
65 m2
2024
15882382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27660310 15882382 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na 4. piętrze w budynku z 1966 roku z windą, przy ul. Toruńskiej.Lokal składa się z dwóch pokoi, balkonu, osobnej kuchni, łazienki oraz niewielkiego przedpokoju. Układ pomieszczeń jest...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (16 636 zł/m2)

2
1
33 m2
1966
15866669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27323323 15866669 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem.Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dodatkowym atutem jest balkon oraz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

479 000 PLN (12 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1973
15627052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22769783 15627052 Atrakcyjnie położone mieszkanie, przekształcone w lokal usługowy w sercu Mokotowa przy al. gen. Sikorskiego, Warszawa-Stegny, o powierzchni 63m2 przygotowanej pod gabinet kosmetyczny, idealny także na inne branże beauty . Cena sprzedaży to 1 320 000 ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (20 317 zł/m2)

2
2
63 m2
2011
15866219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok. | Ursus | balkon | gotowe | od zaraz 27316292 15866219 2 pokoje Ursus - Skorosze balkon świetna lokalizacja piwnicaNa sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,2 m², położone na 4. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku przy ul. Kolorowej 13 w warszawskim Ursusie (Skorosze).Najważn...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (13 930 zł/m2)

2
-
43 m2
1969
15862074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27222321 15862074 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,73 m², położone w doskonale skomunikowanej części Warszawy — na pograniczu Woli i Bemowa, w pobliżu Hali Wola oraz stacji metra Ratusz Bemowo.Lokal znajduje się w budynku z 1976 roku ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (12 069 zł/m2)

4
1
72 m2
1976
15600189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22190811 15600189 Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,76 m², zlokalizowane przy ul. Ogrodowej w Warszawie. Nieruchomość usytuowana jest na 5 piętrze w zadbanym, 11-piętrowym budynku z windą.Charakterystyka mieszkania:Kuchnia: wi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

975 000 PLN (16 880 zł/m2)

3
1
57.76 m2
1975
15848939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26952432 15848939 Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie 72 m² z dużym balkonem na warszawskim Bemowie.Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na III piętrze w budynku z 2015 roku, na zamkniętym i chronionym osiedlu.Mieszkanie j...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 435 000 PLN (19 931 zł/m2)

3
2
72 m2
2015
15878162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27590271 15878162 Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy – ul. Bagatela, ŚródmieścieNa sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,40 m², położone na parterze klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Bagatela – w jednym z najbardziej prestiżowych rejo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (20 026 zł/m2)

4
-
77.4 m2
1928