• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 470

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15858549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27150307 15858549 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku z 1981 r, wykonanym w technologii wielkiej płyty.4 pokoje wynajęte dla lokatorów w ciągłej eksploatacji z możliwością przejęcia lokatorów.Układ pomieszczeń:- łazi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (13 150 zł/m2)

4
1
60 m2
1981
15888465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27814306 15888465 Mieszkanie o powierzchni 88 m² znajduje się na 8 piętrze. Składa się z:- czterech pokoi, - osobnej kuchni, - łazienki, - 2 toalet, - garderoby - loggi. Na podłodze panele z wysoką klasą ścieralności oraz gres.Wymienione instalacje CO i piony wodno k...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (14 545 zł/m2)

4
2
88 m2
1981
15884735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710321 15884735 Na sprzedaż funkcjonalne i świetnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m², położone na 7 piętrze w 11-piętrowym budynku z windą, na styku Woli, Ochoty i Śródmieścia.To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

678 000 PLN (18 324 zł/m2)

2
1
37 m2
1964
15884652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27708733 15884652 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,95 m², położone na wysokim parterze w zadbanym, kameralnym budynku na warszawskiej Ochocie – Szczęśliwice, przy ul. Karola Dickensa.Blisko: Park Szczęśliwicki oraz Pola MokotowskieNajważ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

771 000 PLN (16 422 zł/m2)

3
1
46.95 m2
1968
15877565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27573036 15877565 Szukasz mieszkania dla rodziny w dobrej lokalizacji? A może inwestycji pod wynajem?To mieszkanie łączy funkcjonalny układ, wygodną komunikację i spokojne otoczenie.Lokalizacja: Warszawa – Mokotów, ul. Modzelewskiego (okolice Wyścigów Konnych)Najważn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (15 436 zł/m2)

4
1
74.5 m2
1991
15864525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27268608 15864525 KOMFORTOWA PRZESTRZEŃ DO ŻYCIANa sprzedaż stylowe, w pełni urządzone mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej części Warszawy – Włochy, przy ul. ks. Juliana Chrościckiego.To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort, funkcjonalność oraz got...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (18 543 zł/m2)

3
1
61.48 m2
2016
15864342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27266207 15864342 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Wola, ul. Pustola Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,60 m², położone w kameralnym, niskim bloku z lat 60. w spokojnej i zielonej części Woli. To idealna propozycja dla osób szukają...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (16 995 zł/m2)

2
-
37.6 m2
1964
15858977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27160499 15858977 Mieszkanie 67,60 m² położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2011 roku. Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym- balkon oraz widokiem na zielone patio.- trzy niezależne sypialnie- przedpokój- łazienka z WC- osobne WC.Przynależne:- Dwie kom...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15857509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122936 15857509 Mieszkanie o powierzchni użytkowej 67m2 usytuowane na ósmym piętrze dziewięcio piętrowego budynku.Odnowiona klatka schodowa.Blok po wszelkich remontach wymianach instalacji wod-kan, gazowej, elektrycznej .Wykonana termoizolacja.Nowa winda .Odnowione ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

3
1
67 m2
1986
15857337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27119704 15857337 Do sprzedania tylko w naszym biurze bardzo atrakcyjne 3 pokojowe(plus dodatkowe 9m pomieszczenie) mieszkanie z ogromnym potencjałem na warszawskim Powiślu przy ulicy Wilanowskiej.Mieszkanie usytuowane jest na parterze zabytkowej kamienicy wybudowanej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 649 000 PLN (20 613 zł/m2)

3
1
80 m2
1938
15853657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27054378 15853657 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 67 m², zlokalizowanego na bezpiecznym, strzeżonym osiedlu z 2006 roku przy ul. Modlińskiej (BiałołękaHenryków).Jeśli szukasz nieruchomości, która jest „zdro...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

3
-
67 m2
2006
15853563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27053229 15853563 Mieszkanie o powierzchni 36,40 m², znajduje się na 3. piętrze.2 pokoje, łazienka, aneks kuchenny oraz balkon.Dobre połączenia komunikacyjne z centrum. Pętla tramwajowa do metra młociny 300 m.Galeria Północna około 7 min samochodem.Miejsce parkingowe ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 000 PLN (14 560 zł/m2)

2
1
36.4 m2
2025