• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 472

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15835887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26706966 15835887 2-pokojowe mieszkanie 38 m zlokalizowane 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z czterema windami i ochroną z 1972 roku.Mieszkanie składa się z:- dwóch pokoi ok. 14m2 i ok. 9m2,- oddzielnej kuchni ok. 6m2,- łazienki,- przedpokoju.- loggia ok. 3m2.Do miesz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (15 526 zł/m2)

2
1
38 m2
1972
15831042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26685714 15831042 3-pokojowe mieszkanie 48m zlokalizowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku.Ekspozycja okien- wschód.Stan techniczny mieszkania. - bardzo dobry - do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.Mieszkanie składa się z:- przestronnego...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (17 688 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15830459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26674135 15830459 2 pokojowe mieszkanie, po remoncie w sercu Bielan na ul. Kochanowskiego W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia. To propozycja dla osób, które cenią estetykę, komfort i spokój zielonej dzielnicy, a jednocześnie chcą mieszkać świ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 640 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1980
15829706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643816 15829706 Kamienica powstała w latach 1932–1933. Mieszkanie znajduje się na 3 z 4 pięter (bez windy). Układ pomieszczeń:- przestronny salon z otwartą kuchnią,- sypialnia główna,- drugi mniejszy pokój (gabinet lub pokój gościnny)- dwie łazienki,- mała garderoba...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 720 000 PLN (26 380 zł/m2)

3
2
65.2 m2
1933
15828474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643798 15828474 2- pokojowe lokal mieszkalny - 60m, w budynku apartamentowo - hotelowym. Idealny pod inwestycję ale także jako mieszkanie.Dobry standard, klimatyzacja.Miejsce postojowe w garażu podziemnymW budynku jest recepcja i ochrona.Księga wieczysta.Czynsz uzy...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (11 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2016
15823889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643776 15823889 Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,81 m, parter w 2-piętrowym bloku z windą z 2024 roku - Białołęka, ulica Skarbka z Gór.Mieszkanie w stanie deweloperskim (na zdjęciach wizualizacje).Miejsce do parkowania w garażu podziemnym - za do...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (14 346 zł/m2)

3
1
56.81 m2
2024
15801806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26251455 15801806 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 mieszczące się na 8 piętrze budynku z lat 70 .Blok ocieplony, wyremontowany, na każdym piętrze monitoring, 2 windy oraz domofon. układ pomieszczeń:- kuchnia, - balkon, - przedpokój,- salon- dwa mniejsze pokoje...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (16 275 zł/m2)

3
1
51 m2
1970
15795196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26090927 15795196 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku.Mieszkanie składa się z:- trzech pokoi,- oddzielnej, widnej kuchni,- łazienki,- przedpokoju.Do mieszkania przynależy:- piwnica.Mieszkanie do wprowadzenia lub do odświeżenia.Parking ogólnodostęp...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (16 768 zł/m2)

3
1
56 m2
1956
15766590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25506459 15766590 Oferujemy na sprzedaż komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,17 m², zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, wybudowanego w 2018 roku. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

516 000 PLN (16 040 zł/m2)

1
1
32.17 m2
2018
15753889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25218134 15753889  Słoneczne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie – Górny Mokotów Idealne do zamieszkania lub pod inwestycjęNa sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, położone na wysokim parterze w kameralnym, cichym budynku 2-piętrowym w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (20 281 zł/m2)

2
1
32 m2
1960
15722617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24621922 15722617 Prezentujemy przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 67,60 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym i zielonym osiedlu. Dwustronny układ lokalu zapewnia naturalne światło przez cały dzień, a funkcjon...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (15 533 zł/m2)

4
1
67.6 m2
2011
15716807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24519903 15716807 Mieszkanie 44.33m na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z 2016 roku.Standard :- zabudowy stałe wykonane na zamówienie - ekspozycja okien od strony południowej (przeciwnej niż od ulicy Żeromskiego).- wysokość pomieszczeń ~275cm- klimatyzacja multi-split:...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (24 814 zł/m2)

2
1
44.33 m2
2016