• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 671

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15884173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695928 15884173 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Marszałkowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,8 m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuch...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (28 958 zł/m2)

2
1
51.8 m2
1958
15884152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27695857 15884152 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Libijskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (18 625 zł/m2)

4
1
80 m2
2001
15884118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695290 15884118 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Wrzesińskiej w Porcie PraskimBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 24,28m2 składa się z:-pokoju ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (26 730 zł/m2)

1
1
24.28 m2
2019
15884115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695281 15884115 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1938NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-łazienki,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (15 467 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1938
15884097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695100 15884097 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Złotopolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,3 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 195 000 PLN (20 497 zł/m2)

3
1
58.3 m2
2015
15884098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695093 15884098 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1981NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenn...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (15 833 zł/m2)

3
1
48 m2
1981
15884092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695091 15884092 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej w Platinum TowersBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 22 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,95m2 składa się z:-przestronnego ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 830 000 PLN (27 334 zł/m2)

2
1
66.95 m2
2009
15884090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695089 15884090 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. WiślickiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1960 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-sypia...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (17 895 zł/m2)

3
1
47.5 m2
1960
15884077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694072 15884077 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej w budynku Platinum TowersBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 20 piętrowym budynku.Rok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,66m2 składa się z:-salo...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (28 933 zł/m2)

2
1
46.66 m2
2010
15884072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27694069 15884072 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,36m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 395 000 PLN (25 199 zł/m2)

3
1
55.36 m2
1957
15883399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675289 15883399 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,3m2 składa się z:- salonu, - sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (16 412 zł/m2)

2
1
39.3 m2
2000
15883369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675048 15883369 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. StrumykowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (13 404 zł/m2)

2
1
47 m2
2011