• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 555

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15877063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562096 15877063 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iberyjskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-sypi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (15 886 zł/m2)

2
1
44 m2
1979
15878319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27593906 15878319 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,84m2 składa się z:- salonu, - sypialni, - kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- taras,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (18 147 zł/m2)

2
1
46.84 m2
2008
15878119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27589067 15878119 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Ordynackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 69m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- d...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 480 000 PLN (21 449 zł/m2)

3
1
69 m2
1956
15878100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27588321 15878100 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Aleksandra Gajkowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,10m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

535 000 PLN (16 163 zł/m2)

1
1
33.1 m2
1976
15878104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588316 15878104 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. AluzyjnejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,4 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym-sypial...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2003
15878101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27588313 15878101 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59m2 składa się z:– salon z aneksem kuchennym z k...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (20 169 zł/m2)

3
1
59 m2
2025
15877731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577809 15877731 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Kabacki Dukt BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (17 037 zł/m2)

2
1
54 m2
2004
15877716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27577804 15877716 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1930NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchen...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (25 000 zł/m2)

1
1
29 m2
1930
15877714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577730 15877714 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,90m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

609 000 PLN (16 069 zł/m2)

2
1
37.9 m2
1974
15877602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574086 15877602 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon,-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 870 zł/m2)

2
1
46 m2
1975
15877604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574083 15877604 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: około 2000rNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,1m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddziel...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (16 627 zł/m2)

2
1
42.1 m2
2000
15877216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27562884 15877216 4-pokojowe mieszkanie w Wesołej przy ul. Plac Wojska PolskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73m2. Układ:- 4 pokoje- Oddzielna, widna kuchnia - Garderoba- Osobna łazienka i toale...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (12 315 zł/m2)

4
1
73 m2
1990